Haltestelle Peslmüllerstraße in München
Weingartnerstrasse 29,
81243München
The next departure is direction Waldfriedhof via Lochham Bf. S.
Route:
-
Wehnerstraße, München
-
Dachstraße, München 19:02:00
-
Lochham Im Birket, Gräfelfing 19:03:00
-
Lochham Eichenstraße, Gräfelfing 19:04:00
-
Lochham Bahnhof, Gräfelfing 19:06:00
-
Lochham Radlbäckstraße, Gräfelfing 19:07:00
-
Lochham Würmstraße, Gräfelfing 19:09:00
-
Lochham Am Kirchenhölzl, Gräfelfing 19:10:00
-
Am Haag, Gräfelfing 19:13:00
-
Seeholzenstraße, Gräfelfing 19:13:00
-
Neuer Friedhof, Gräfelfing 19:14:00
-
Martinsried Würmtalstraße, Planegg 19:16:00
-
Waldhüterstraße, München 19:18:00
-
Zinckgrafstraße, München 19:19:00
-
Großhadern, München 19:20:00
-
Platanenstraße, München 19:22:00
-
Saalburgstraße, München 19:23:00
-
Kornwegerstraße, München 19:24:00
-
Waldfriedhof (Wendeschleife), München 19:26:00
Route:
-
Wehnerstraße, München
-
Avenariusplatz, München 19:02:00
-
Krankenhaus Pasing, München 19:03:00
-
Scapinellistraße, München 19:05:00
-
Pasing, München 19:08:00
Route:
-
Wehnerstraße, München
-
Dachstraße, München 19:12:00
-
Maria-Eich-Straße, München 19:13:00
Route:
-
Wehnerstraße, München
-
Avenariusplatz, München 19:12:00
-
Krankenhaus Pasing, München 19:13:00
-
Scapinellistraße, München 19:15:00
-
Pasing, München 19:18:00
-
Rathaus Pasing, München 19:20:00
-
Offenbachstraße, München 19:22:00
-
Pasing Bahnhof Nord, München 19:25:00
-
Orthstraße, München 19:28:00
-
Marsopstraße, München 19:29:00
-
Menterstraße, München 19:31:00
-
Dorfstraße, München 19:32:00
-
Wöhlerstraße, München 19:33:00
-
Blutenburg, München 19:35:00
-
Lochhausener Straße, München 19:36:00
-
Steirerstraße, München 19:38:00
-
Friedhof Untermenzing, München 19:40:00
-
Pfarrer-Grimm-Straße, München 19:41:00
-
Esmarchstraße, München 19:42:00
-
Vesaliusstraße, München 19:44:00
-
Allach, München 19:46:00
-
St.-Johann-Straße, München 19:48:00
-
Georg-Reismüller-Straße, München 19:49:00
-
Franz-Nißl-Straße, München 19:50:00
-
Kleselstraße, München 19:52:00
-
Hohenadelweg, München 19:53:00
-
Otto-Warburg-Straße, München 19:54:00
-
Bahnhof (West), Karlsfeld 19:56:00
-
Ackerstraße, Karlsfeld 19:57:00
-
Einkaufsmärkte (West), Karlsfeld 20:00:00
-
Einkaufsmärkte, Karlsfeld 20:01:00
-
Rathaus, Karlsfeld 20:03:00
-
Gartenstraße, Karlsfeld 20:04:00
Route:
-
Wehnerstraße, München
-
Dachstraße, München 19:22:00
-
Lochham Im Birket, Gräfelfing 19:23:00
-
Lochham Eichenstraße, Gräfelfing 19:24:00
-
Lochham Bahnhof, Gräfelfing 19:26:00
-
Lochham Radlbäckstraße, Gräfelfing 19:27:00
-
Lochham Würmstraße, Gräfelfing 19:29:00
-
Lochham Am Kirchenhölzl, Gräfelfing 19:30:00
-
Am Haag, Gräfelfing 19:33:00
-
Seeholzenstraße, Gräfelfing 19:33:00
-
Neuer Friedhof, Gräfelfing 19:34:00
-
Martinsried Würmtalstraße, Planegg 19:36:00
-
Waldhüterstraße, München 19:38:00
-
Zinckgrafstraße, München 19:39:00
-
Großhadern, München 19:40:00
-
Platanenstraße, München 19:42:00
-
Saalburgstraße, München 19:43:00
-
Kornwegerstraße, München 19:44:00
-
Waldfriedhof (Wendeschleife), München 19:46:00
Route:
-
Wehnerstraße, München
-
Avenariusplatz, München 19:22:00
-
Krankenhaus Pasing, München 19:23:00
-
Scapinellistraße, München 19:25:00
-
Pasing, München 19:28:00