Haltestelle Orleansstraße in München
Orleansstraße 10,
81669München
The next departure is direction Ostbahnhof U S.
Route:
-
Orleansstraße, München
-
Ostbahnhof, München 18:38:00
Route:
-
Orleansstraße, München
-
Ostbahnhof, München 18:45:00
Route:
-
Orleansstraße, München
-
Ostbahnhof, München 18:49:00
-
Haidenauplatz, München 18:53:00
-
Grillparzerstraße, München 18:54:00
-
Prinzregentenplatz, München 18:56:00
-
Friedensengel/Villa Stuck, München 18:58:00
-
Galileiplatz, München 19:01:00
-
Wehrlestraße, München 19:02:00
-
Herkomerplatz, München 19:04:00
-
Mauerkircherstraße, München 19:06:00
-
Am Tucherpark, München 19:08:00
-
Hirschauer Straße, München 19:10:00
-
Chinesischer Turm, München 19:11:00
-
Thiemestraße, München 19:13:00
-
Giselastraße, München 19:14:00
-
Hohenzollernstraße, München 19:15:00
-
Münchner Freiheit, München 19:17:00
-
Potsdamer Straße, München 19:19:00
-
Parzivalplatz, München 19:21:00
-
Heckscherstraße, München 19:23:00
-
Mildred-Scheel-Bogen, München 19:24:00
-
Klopstockstraße, München 19:25:00
-
Rümannstraße, München 19:27:00
-
Scheidplatz, München 19:29:00
Route:
-
Orleansstraße, München
-
Kustermannpark, München 18:48:00
-
Anzinger Straße, München 18:50:00
-
Karl-Preis-Platz, München 18:51:00
-
Ramersdorf, München 18:53:00
-
Hechtseestraße, München 18:55:00
-
Krumbadstraße, München 18:56:00
-
Berger-Kreuz-Straße, München 18:57:00
-
Hofangerstraße, München 18:58:00
-
Emdenstraße, München 18:59:00
Route:
-
Orleansstraße, München
-
Auerfeldstraße, München 18:49:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 18:50:00
-
Regerplatz, München 18:51:00
-
Schweigerstraße, München 18:53:00
-
Baaderstraße, München 18:55:00
-
Gärtnerplatztheater, München 18:56:00
-
Blumenstraße, München 18:57:00
-
Viktualienmarkt, München 18:59:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 19:00:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 19:01:00
-
Sendlinger Tor, München 19:04:00
-
Maistraße, München 19:08:00
-
Waltherstraße, München 19:09:00
-
Kapuzinerstraße, München 19:11:00
-
Zenettistraße, München 19:12:00
-
Ehrengutstraße, München 19:13:00
-
Lagerhausstraße, München 19:14:00
-
Tumblingerstraße, München 19:15:00
-
Poccistraße, München 19:17:00
-
Hans-Fischer-Straße, München 19:19:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 19:20:00
-
Baumgartnerstraße, München 19:22:00
-
Hansapark, München 19:23:00
-
Hansastraße, München 19:24:00
-
Heimeranplatz, München 19:26:00
-
Astallerstraße, München 19:26:00
-
Elsenheimerstraße, München 19:28:00
-
Hauzenberger Straße, München 19:29:00
-
Lautensackstraße, München 19:30:00
-
Hirschgarten, München 19:32:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 19:33:00
-
Steubenplatz, München 19:35:00
-
Dankwartstraße, München 19:36:00
-
Winthirplatz, München 19:37:00
-
Rotkreuzplatz, München 19:40:00
-
Landshuter Allee, München 19:45:00
-
Schlörstraße, München 19:45:00
-
Donnersbergerstraße, München 19:47:00
-
Donnersbergerbrücke, München 19:49:00
-
Trappentreustraße, München 19:50:00
-
Gollierplatz, München 19:51:00
-
Kazmairstraße, München 19:52:00
-
Heimeranplatz, München 19:54:00
-
Garmischer Straße, München 19:55:00
-
Siegenburger Straße, München 19:56:00
-
Hinterbärenbadstraße, München 19:58:00
-
Westpark, München 19:59:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 20:01:00
-
Pilsenseestraße, München 20:03:00
-
Höglwörther Straße, München 20:04:00
-
Murnauer Straße, München 20:06:00
-
Ratzingerplatz, München 20:07:00
-
Aidenbachstraße, München 20:09:00
-
Kistlerhofstraße, München 20:12:00
-
Leutstettener Straße, München 20:13:00
-
Siemensallee, München 20:14:00
-
Marienstern, München 20:15:00
-
Hofbrunnstraße, München 20:17:00
-
Plattlinger Straße, München 20:18:00
-
Gilgstraße, München 20:19:00
-
Wilhelm-Busch-Straße, München 20:20:00
-
Gulbranssonstraße, München 20:21:00
-
Stäblistraße, München 20:22:00
-
Munckerstraße, München 20:23:00
-
Staffelseestraße, München 20:25:00
-
Züricher Straße, München 20:27:00
-
Limmatstraße, München 20:27:00
-
Forstenrieder Allee, München 20:28:00
Route:
-
Orleansstraße, München
-
Kustermannpark, München 18:49:00
-
St.-Martin-Straße Ost, München 18:52:00
-
Thomasiusplatz, München 18:54:00
-
Ungsteiner Straße, München 18:55:00
-
Werinherstraße, München 18:56:00
-
Giesing, München 18:58:00
-
Fockensteinstraße, München 19:00:00
-
Valeppstraße, München 19:01:00
-
Spixstraße, München 19:02:00
-
Tegernseer Landstraße, München 19:04:00
-
Candidplatz, München 19:06:00
-
Gerhardstraße, München 19:07:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 19:09:00
-
Brudermühlstraße, München 19:11:00
-
Sylvensteinstraße, München 19:12:00
-
Am Harras, München 19:14:00
-
Harras, München 19:16:00
-
Drachenseestraße, München 19:19:00
-
Partnachplatz, München 19:20:00
-
Fernpaßstraße, München 19:21:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 19:23:00
-
Ettalstraße, München 19:23:00
-
Werdenfelsstraße, München 19:25:00
-
Waldfriedhof, München 19:27:00
-
Kornwegerstraße, München 19:28:00
-
Aurikelstraße, München 19:29:00
-
Lorettoplatz, München 19:30:00