Haltestelle Nikolaus-Prugger-Weg in München
Wasserburger Landstrasse 52,
81825München
The next departure is direction Neuperlach Zentrum U.
Route:
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München
-
Friedenspromenade, München 22:53:00
-
Ottilienstraße, München 22:54:00
-
Markgrafenstraße, München 22:55:00
-
Vogesenstraße, München 22:56:00
-
Am Hochacker, München 22:57:00
-
Feldbergstraße, München 22:58:00
-
Bergerwaldstraße, München 23:00:00
-
Corinthstraße, München 23:01:00
-
Quiddestraße, München 23:03:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 23:03:00
-
Neuperlach Zentrum, München 23:05:00
-
Kafkastraße, München 23:07:00
-
Sudermannallee, München 23:08:00
-
Klinikum Neuperlach, München 23:09:00
-
Oskar-Maria-Graf-Ring, München 23:10:00
-
Franz-Heubl-Straße, München 23:11:00
-
Hugo-Lang-Bogen, München 23:12:00
-
Friedrich-Engels-Bogen, München 23:13:00
-
Peschelanger, München 23:14:00
-
Karl-Marx-Ring, München 23:15:00
-
Quiddestraße, München 23:16:00
-
Plettstraße, München 23:16:00
-
Staudingerstraße, München 23:17:00
-
Nawiaskystraße, München 23:18:00
-
Holzwiesenstraße, München 23:19:00
-
Schumacherring, München 23:21:00
-
Neuperlach Zentrum, München 23:23:00
Route:
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München
-
Friedenspromenade, München 22:59:00
-
Florastraße, München 22:59:00
-
Edeltraudstraße, München 23:00:00
-
Turnerstraße, München 23:02:00
-
Birkhahnweg, München 23:03:00
-
Togostraße, München 23:04:00
-
Sperberstraße, München 23:05:00
-
Iltisstraße, München 23:06:00
Route:
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München
-
Friedenspromenade, München 23:00:00
-
Drosselweg, München 23:01:00
-
Bahnstraße, München 23:02:00
-
Phantasiestraße, München 23:03:00
-
Jagdhornstraße, München 23:04:00
-
Von-Erckert-Straße, München 23:05:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 23:07:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 23:08:00
-
Wieselweg, Haar 23:09:00
-
Jagdfeldzentrum, Haar 23:10:00
Route:
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München
-
Kulturzentrum Trudering, München 23:07:00
-
Wasserburger Landstraße, München 23:08:00
-
Bajuwarenstraße, München 23:09:00
-
Trudering, München 23:11:00
Route:
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München
-
Schmuckerweg, München 23:09:00
-
Bajuwarenstraße, München 23:09:00
-
Trudering, München 23:11:00
Route:
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München
-
Schmuckerweg, München 23:09:00
-
Bajuwarenstraße, München 23:10:00
-
Trudering, München 23:11:00
-
Truderinger Straße, München 23:13:00
-
Truderinger Straße Brücke, München 23:14:00
-
Thomas-Hauser-Straße, München 23:15:00
-
Ursberger Straße, München 23:16:00
-
Berg am Laim Bahnhof (Süd), München 23:17:00
-
Berg am Laim, München 23:19:00
-
Zamdorfer Straße, München 23:19:00
-
Friedrich-Eckart-Straße, München 23:20:00
-
Schwarzwaldstraße, München 23:21:00
-
Moselstraße, München 23:22:00
-
Vollmannstraße, München 23:24:00
-
Daphnestraße, München 23:24:00
-
Denninger Straße, München 23:25:00
-
Richard-Strauss-Straße, München 23:26:00
-
Herkomerplatz, München 23:28:00
-
Herkomerplatz, München 23:29:00
-
Mauerkircherstraße, München 23:30:00
-
Kufsteiner Platz, München 23:31:00
-
Poschingerstraße, München 23:32:00
-
Redwitzstraße, München 23:33:00
-
Gustav-Freytag-Straße, München 23:34:00
-
Gellertstraße, München 23:35:00
-
Rümelinstraße, München 23:36:00