Haltestelle Nationalmuseum/Haus d.Kunst in München
Wagmüllerstrasse 20,
80538München
The next departure is direction Karlsplatz (Stachus) U S.
Route:
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München
-
Lehel, München 12:23:00
-
Maxmonument, München 12:25:00
-
Mariannenplatz, München 12:26:00
-
Isartor, München 12:27:00
-
Reichenbachplatz, München 12:29:00
-
Müllerstraße, München 12:31:00
-
Sendlinger Tor, München 12:34:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 12:36:00
-
Ottostraße, München 12:38:00
-
Karolinenplatz, München 12:40:00
-
Pinakotheken, München 12:41:00
-
Schellingstraße, München 12:42:00
-
Nordendstraße, München 12:44:00
-
Elisabethplatz, München 12:45:00
-
Kurfürstenplatz, München 12:46:00
-
Hohenzollernplatz, München 12:48:00
-
Nordbad, München 12:50:00
-
Herzogstraße, München 12:51:00
-
Ackermannstraße, München 12:52:00
-
Gartenstraße, München 12:53:00
-
Petuelring, München 12:54:00
Route:
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München
-
Paradiesstraße, München 12:26:00
-
Tivolistraße, München 12:27:00
-
Mauerkircherstraße, München 12:29:00
-
Herkomerplatz, München 12:31:00
-
Effnerplatz, München 12:33:00
Route:
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München
-
Königinstraße, München 12:30:00
-
Von-der-Tann-Straße, München 12:32:00
-
Amalienstraße, München 12:33:00
-
Maxvorstadt/Samml. Brandhorst, München 12:34:00
-
Pinakotheken, München 12:35:00
-
Technische Universität, München 12:37:00
-
Königsplatz, München 12:38:00
-
Karlstraße, München 12:41:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 12:44:00
Route:
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München
-
Lehel, München 12:33:00
-
Maxmonument, München 12:35:00
-
Mariannenplatz, München 12:36:00
-
Isartor, München 12:37:00
-
Reichenbachplatz, München 12:39:00
-
Müllerstraße, München 12:41:00
-
Sendlinger Tor, München 12:44:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 12:46:00
-
Ottostraße, München 12:48:00
-
Karolinenplatz, München 12:50:00
-
Pinakotheken, München 12:51:00
-
Schellingstraße, München 12:52:00
-
Nordendstraße, München 12:54:00
-
Elisabethplatz, München 12:55:00
-
Kurfürstenplatz, München 12:56:00
-
Hohenzollernplatz, München 12:58:00
-
Nordbad, München 13:00:00
-
Herzogstraße, München 13:01:00
-
Ackermannstraße, München 13:02:00
-
Gartenstraße, München 13:03:00
-
Petuelring, München 13:04:00
Route:
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München
-
Reitmorstraße/Sammlung Schack, München 12:34:00
-
Friedensengel/Villa Stuck, München 12:37:00
-
Prinzregentenplatz, München 12:39:00
-
Grillparzerstraße, München 12:41:00
-
Haidenauplatz, München 12:42:00
-
Ostbahnhof, München 12:44:00
Route:
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München
-
Paradiesstraße, München 12:36:00
-
Tivolistraße, München 12:37:00
-
Mauerkircherstraße, München 12:39:00
-
Herkomerplatz, München 12:41:00
-
Effnerplatz, München 12:43:00