Haltestelle Maria-Ward-Straße in München
Menzinger Strasse ,
80638München
The next departure is direction Waldfriedhof.
Route:
-
Maria-Ward-Straße, München
-
Dall'Armistraße, München 11:51:00
-
Schloss Nymphenburg, München 11:53:00
-
Romanplatz, München 11:54:00
-
Hirschgartenallee, München 11:56:00
-
Kemnatenstraße, München 11:57:00
-
Herthastraße, München 11:58:00
-
Winfriedstraße, München 11:59:00
-
Laim, München 12:01:00
-
Fürstenrieder Straße, München 12:02:00
-
Laimer Platz, München 12:04:00
-
Aindorferstraße, München 12:06:00
-
Ammerseestraße, München 12:08:00
-
Andreas-Vöst-Straße, München 12:10:00
-
Holzapfelkreuth, München 12:12:00
-
Waldfriedhof, München 12:18:00
Route:
-
Maria-Ward-Straße, München
-
In den Kirschen, München 11:52:00
-
Nederlinger Straße, München 11:53:00
-
Mettenstraße, München 11:54:00
-
Sadelerstraße, München 11:55:00
-
Westfriedhof, München 11:56:00
Route:
-
Maria-Ward-Straße, München
-
Botanischer Garten, München 11:52:00
-
Amalienburgstraße, München 11:54:00
-
Lustheimstraße, München 11:57:00
-
Obermenzing, München 11:58:00
-
Frauendorferstraße, München 12:00:00
-
Am Durchblick, München 12:01:00
-
Paul-Gerhardt-Allee, München 12:03:00
-
Peter-Anders-Straße, München 12:04:00
-
Schmaedelstraße, München 12:05:00
-
Erna-Eckstein-Straße, München 12:06:00
-
Berduxstraße, München 12:08:00
Route:
-
Maria-Ward-Straße, München
-
Dall'Armistraße, München 11:55:00
-
Schloss Nymphenburg, München 11:56:00
-
Romanplatz, München 11:58:00
-
Hubertusstraße, München 11:59:00
-
Renatastraße, München 12:00:00
-
Neuhausen, München 12:01:00
-
Volkartstraße, München 12:02:00
-
Rotkreuzplatz, München 12:04:00
-
Albrechtstraße, München 12:06:00
-
Fasaneriestraße, München 12:07:00
-
Leonrodplatz, München 12:08:00
-
Infanteriestraße, München 12:10:00
-
Barbarastraße, München 12:11:00
-
Nordbad, München 12:12:00
-
Hohenzollernplatz, München 12:14:00
-
Kurfürstenplatz, München 12:15:00
-
Clemensstraße, München 12:17:00
-
Karl-Theodor-Straße, München 12:18:00
-
Scheidplatz, München 12:20:00
Route:
-
Maria-Ward-Straße, München
-
Botanischer Garten, München 11:56:00
-
Amalienburgstraße, München 11:57:00
Route:
-
Maria-Ward-Straße, München
-
Dall'Armistraße, München 11:56:00
-
Schloss Nymphenburg, München 11:58:00
-
Romanplatz, München 11:59:00
-
Hirschgartenallee, München 12:01:00
-
Kemnatenstraße, München 12:02:00
-
Herthastraße, München 12:03:00
-
Winfriedstraße, München 12:04:00
-
Laim, München 12:06:00
-
Fürstenrieder Straße, München 12:07:00
-
Laimer Platz, München 12:09:00
-
Aindorferstraße, München 12:11:00
-
Ammerseestraße, München 12:13:00
-
Andreas-Vöst-Straße, München 12:15:00
-
Holzapfelkreuth, München 12:17:00
-
Waldfriedhof, München 12:23:00
-
Waldfriedhof Haupteingang, München 12:24:00
-
Drygalski-Allee, München 12:27:00
-
Machtlfinger Straße, München 12:28:00
-
Geisenhausenerstraße, München 12:29:00
-
Ratzingerplatz, München 12:31:00
-
Aidenbachstraße, München 12:32:00