Haltestelle Jakob-Kaiser-Straße in München
Jakob-Kaiser-Strasse 9,
81737München
The next departure is direction Neuperlach Süd Bf. U S via Perlach Bf. S.
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Holzwiesenstraße, München 12:47:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 12:48:00
-
Wolframstraße, München 12:49:00
-
Perlach, München 12:52:00
-
Weidener Straße, München 12:54:00
-
Bayerwaldstraße, München 12:55:00
-
Nailastraße, München 12:57:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 12:58:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 12:59:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 13:00:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 13:01:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 13:02:00
-
Neuperlach Süd, München 13:05:00
-
Otto-Hahn-Ring, München 13:10:00
-
Tribulaunstraße, München 13:12:00
-
Klinikum Neuperlach, München 13:13:00
-
Oskar-Maria-Graf-Ring, München 13:14:00
-
Franz-Heubl-Straße, München 13:15:00
-
Hugo-Lang-Bogen, München 13:16:00
-
Alois-Hahn-Weg, München 13:17:00
-
Feldbergstraße, München 13:18:00
-
Am Hochacker, München 13:19:00
-
Vogesenstraße, München 13:20:00
-
Markgrafenstraße, München 13:21:00
-
Zauberwaldstraße, München 13:22:00
-
Spertentalstraße, München 13:24:00
-
Batschkastraße, München 13:25:00
-
Himalajastraße, München 13:26:00
-
Simplonstraße, München 13:26:00
-
Mönchbergstraße, München 13:27:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 13:28:00
-
Gnadenwaldplatz, München 13:29:00
-
Rofanstraße, München 13:30:00
-
St.-Veit-Straße, München 13:33:00
-
Heinrich-Wieland-Straße, München 13:35:00
-
Michaelibad, München 13:36:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 12:50:00
-
Neuperlach Zentrum, München 12:51:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 12:55:00
-
Quiddestraße, München 12:56:00
-
Corinthstraße, München 12:57:00
-
Matterhornstraße, München 12:59:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 13:00:00
-
Halligenplatz, München 13:01:00
-
Bajuwarenstraße, München 13:03:00
-
Trudering, München 13:05:00
-
Bajuwarenstraße, München 13:08:00
-
Schmuckerweg, München 13:09:00
-
Kirchtruderinger Straße, München 13:11:00
-
Truchthari-Anger, München 13:12:00
-
Friedhof Riem, München 13:13:00
-
Paul-Wassermann-Straße, München 13:15:00
-
Am Messesee, München 13:16:00
-
Messestadt West, München 13:17:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Holzwiesenstraße, München 12:52:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 12:53:00
-
Pfanzeltplatz, München 12:55:00
-
Neuer Südfriedhof, München 12:57:00
-
Mitterweg, München 12:59:00
-
Ständlerstraße, München 13:01:00
-
Balanstraße, München 13:04:00
-
Chiemgaustraße, München 13:06:00
-
Giesing, München 13:08:00
-
Chiemgaustraße, München 13:13:00
-
Schwanseestraße, München 13:14:00
-
Frasdorfer Straße, München 13:15:00
-
Stadelheimer Straße, München 13:17:00
-
Peter-Auzinger-Straße, München 13:18:00
-
Mangfallplatz, München 13:19:00
-
Mangfallplatz Süd, München 13:20:00
-
Säbener Straße, München 13:21:00
-
Griechenstraße, München 13:22:00
-
Autharistraße, München 13:24:00
-
Theodolindenstraße, München 13:25:00
-
Klinikum Harlaching, München 13:26:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 12:57:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 13:00:00
-
Neuperlach Zentrum, München 13:01:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 13:05:00
-
Quiddestraße, München 13:06:00
-
Corinthstraße, München 13:07:00
-
Matterhornstraße, München 13:09:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 13:10:00
-
Halligenplatz, München 13:11:00
-
Bajuwarenstraße, München 13:13:00
-
Trudering, München 13:14:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Holzwiesenstraße, München 13:02:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 13:03:00
-
Pfanzeltplatz, München 13:05:00
-
Neuer Südfriedhof, München 13:07:00
-
Mitterweg, München 13:09:00
-
Ständlerstraße, München 13:11:00
-
Balanstraße, München 13:14:00
-
Chiemgaustraße, München 13:16:00
-
Giesing, München 13:18:00