Haltestelle Jakob-Kaiser-Straße in München
Jakob-Kaiser-Strasse 9,
81737München
The next departure is direction Neuperlach Süd Bf. U S via Perlach Bf. S.
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Holzwiesenstraße, München 16:27:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 16:28:00
-
Wolframstraße, München 16:29:00
-
Perlach, München 16:32:00
-
Weidener Straße, München 16:34:00
-
Bayerwaldstraße, München 16:35:00
-
Nailastraße, München 16:37:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 16:38:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 16:39:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 16:40:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 16:41:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 16:42:00
-
Neuperlach Süd, München 16:45:00
-
Otto-Hahn-Ring, München 16:50:00
-
Tribulaunstraße, München 16:52:00
-
Klinikum Neuperlach, München 16:53:00
-
Oskar-Maria-Graf-Ring, München 16:54:00
-
Franz-Heubl-Straße, München 16:55:00
-
Hugo-Lang-Bogen, München 16:56:00
-
Alois-Hahn-Weg, München 16:57:00
-
Feldbergstraße, München 16:58:00
-
Am Hochacker, München 16:59:00
-
Vogesenstraße, München 17:00:00
-
Markgrafenstraße, München 17:01:00
-
Zauberwaldstraße, München 17:02:00
-
Spertentalstraße, München 17:04:00
-
Batschkastraße, München 17:05:00
-
Himalajastraße, München 17:06:00
-
Simplonstraße, München 17:06:00
-
Mönchbergstraße, München 17:07:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 17:08:00
-
Gnadenwaldplatz, München 17:09:00
-
Rofanstraße, München 17:10:00
-
St.-Veit-Straße, München 17:13:00
-
Heinrich-Wieland-Straße, München 17:15:00
-
Michaelibad, München 17:16:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 16:30:00
-
Neuperlach Zentrum, München 16:31:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 16:35:00
-
Quiddestraße, München 16:36:00
-
Corinthstraße, München 16:37:00
-
Matterhornstraße, München 16:39:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 16:40:00
-
Halligenplatz, München 16:41:00
-
Bajuwarenstraße, München 16:43:00
-
Trudering, München 16:45:00
-
Bajuwarenstraße, München 16:48:00
-
Schmuckerweg, München 16:49:00
-
Kirchtruderinger Straße, München 16:51:00
-
Truchthari-Anger, München 16:52:00
-
Friedhof Riem, München 16:53:00
-
Paul-Wassermann-Straße, München 16:55:00
-
Am Messesee, München 16:56:00
-
Messestadt West, München 16:57:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Holzwiesenstraße, München 16:32:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 16:33:00
-
Pfanzeltplatz, München 16:35:00
-
Neuer Südfriedhof, München 16:37:00
-
Mitterweg, München 16:39:00
-
Hochäckerstraße, München 16:40:00
-
Ständlerstraße, München 16:41:00
-
Balanstraße, München 16:44:00
-
Chiemgaustraße, München 16:46:00
-
Giesing, München 16:48:00
-
Chiemgaustraße, München 16:53:00
-
Schwanseestraße, München 16:54:00
-
Frasdorfer Straße, München 16:55:00
-
Stadelheimer Straße, München 16:57:00
-
Peter-Auzinger-Straße, München 16:58:00
-
Mangfallplatz, München 16:59:00
-
Mangfallplatz Süd, München 17:00:00
-
Säbener Straße, München 17:01:00
-
Griechenstraße, München 17:02:00
-
Autharistraße, München 17:04:00
-
Theodolindenstraße, München 17:05:00
-
Klinikum Harlaching, München 17:06:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 16:37:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Holzwiesenstraße, München 16:47:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 16:48:00
-
Wolframstraße, München 16:49:00
-
Perlach, München 16:52:00
-
Weidener Straße, München 16:54:00
-
Bayerwaldstraße, München 16:55:00
-
Nailastraße, München 16:57:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 16:58:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 16:59:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 17:00:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 17:01:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 17:02:00
-
Neuperlach Süd, München 17:05:00
-
Otto-Hahn-Ring, München 17:10:00
-
Tribulaunstraße, München 17:12:00
-
Klinikum Neuperlach, München 17:13:00
-
Oskar-Maria-Graf-Ring, München 17:14:00
-
Franz-Heubl-Straße, München 17:15:00
-
Hugo-Lang-Bogen, München 17:16:00
-
Alois-Hahn-Weg, München 17:17:00
-
Feldbergstraße, München 17:18:00
-
Am Hochacker, München 17:19:00
-
Vogesenstraße, München 17:20:00
-
Markgrafenstraße, München 17:21:00
-
Zauberwaldstraße, München 17:22:00
-
Spertentalstraße, München 17:24:00
-
Batschkastraße, München 17:25:00
-
Himalajastraße, München 17:26:00
-
Simplonstraße, München 17:26:00
-
Mönchbergstraße, München 17:27:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 17:28:00
-
Gnadenwaldplatz, München 17:29:00
-
Rofanstraße, München 17:30:00
-
St.-Veit-Straße, München 17:33:00
-
Heinrich-Wieland-Straße, München 17:35:00
-
Michaelibad, München 17:36:00
Route:
-
Jakob-Kaiser-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 16:50:00
-
Neuperlach Zentrum, München 16:51:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 16:55:00
-
Quiddestraße, München 16:56:00
-
Corinthstraße, München 16:57:00
-
Matterhornstraße, München 16:59:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 17:00:00
-
Halligenplatz, München 17:01:00
-
Bajuwarenstraße, München 17:03:00
-
Trudering, München 17:05:00
-
Bajuwarenstraße, München 17:08:00
-
Schmuckerweg, München 17:09:00
-
Kirchtruderinger Straße, München 17:11:00
-
Truchthari-Anger, München 17:12:00
-
Friedhof Riem, München 17:13:00
-
Paul-Wassermann-Straße, München 17:15:00
-
Am Messesee, München 17:16:00
-
Messestadt West, München 17:17:00