Haltestelle Isartor/Zweibrückenstraße in München
Isartorplatz 4,
80331München
The next departure is direction Karlsplatz (Stachus) U S.
Route:
-
Isartor, München
-
Reichenbachplatz, München 14:49:00
-
Müllerstraße, München 14:51:00
-
Sendlinger Tor, München 14:54:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 14:56:00
-
Ottostraße, München 14:58:00
-
Karolinenplatz, München 15:00:00
-
Pinakotheken, München 15:01:00
-
Schellingstraße, München 15:02:00
-
Nordendstraße, München 15:04:00
-
Elisabethplatz, München 15:05:00
-
Kurfürstenplatz, München 15:06:00
-
Hohenzollernplatz, München 15:08:00
-
Nordbad, München 15:10:00
-
Herzogstraße, München 15:11:00
-
Ackermannstraße, München 15:12:00
-
Gartenstraße, München 15:13:00
-
Petuelring, München 15:14:00
Route:
-
Isartor, München
-
Mariannenplatz, München 14:50:00
-
Maxmonument, München 14:51:00
-
Lehel, München 14:53:00
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München 14:54:00
-
Paradiesstraße, München 14:56:00
-
Tivolistraße, München 14:57:00
-
Mauerkircherstraße, München 14:59:00
-
Herkomerplatz, München 15:01:00
-
Effnerplatz, München 15:03:00
Route:
-
Ludwigsbrücke, München
-
Isartor, München 14:54:00
-
Tal, München 14:56:00
-
Marienplatz, München 14:57:00
Route:
-
Isartor, München
-
Tal, München 14:56:00
-
Marienplatz, München 14:57:00
Route:
-
Isartor/Zweibrückenstraße, München
-
Boschbrücke, München 14:56:00
-
Corneliusbrücke, München 14:57:00
-
Fraunhoferstraße, München 14:59:00
-
Klenzestraße, München 15:01:00
-
Baldeplatz, München 15:02:00
-
Roecklplatz, München 15:04:00
-
Lagerhausstraße, München 15:06:00
-
Großmarkthalle, München 15:07:00
-
Implerstraße, München 15:09:00
-
Senserstraße, München 15:10:00
-
Aberlestraße, München 15:12:00
-
Margaretenplatz, München 15:13:00
-
Am Harras, München 15:15:00
-
Harras, München 15:16:00
-
Johann-Clanze-Straße, München 15:20:00
-
Friedrich-Hebbel-Straße, München 15:22:00
-
Grünstraße, München 15:24:00
-
Höglwörther Straße, München 15:25:00
-
Aichacher Straße, München 15:26:00
-
Südpark, München 15:28:00
-
Drygalski-Allee, München 15:29:00
-
Züricher Straße, München 15:31:00
-
Limmatstraße, München 15:31:00
-
Forstenrieder Allee, München 15:32:00
-
Kriegelsteinerstraße, München 15:35:00
-
Hatzelweg, München 15:36:00
-
Forstenried, München 15:37:00
-
Spielmannsauer Straße, München 15:38:00
-
Mindelheimer Straße, München 15:39:00
-
Forstenrieder Park, München 15:41:00
Route:
-
Isartor, München
-
Reichenbachplatz, München 14:59:00
-
Müllerstraße, München 15:01:00
-
Sendlinger Tor, München 15:04:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 15:06:00
-
Ottostraße, München 15:08:00
-
Karolinenplatz, München 15:10:00
-
Pinakotheken, München 15:11:00
-
Schellingstraße, München 15:12:00
-
Nordendstraße, München 15:14:00
-
Elisabethplatz, München 15:15:00
-
Kurfürstenplatz, München 15:16:00
-
Hohenzollernplatz, München 15:18:00
-
Nordbad, München 15:20:00
-
Herzogstraße, München 15:21:00
-
Ackermannstraße, München 15:22:00
-
Gartenstraße, München 15:23:00
-
Petuelring, München 15:24:00