Haltestelle Isartor/Zweibrückenstraße in München
Isartorplatz 4,
80331München
The next departure is direction Effnerplatz.
Route:
-
Isartor, München
-
Mariannenplatz, München 13:50:00
-
Maxmonument, München 13:51:00
-
Lehel, München 13:53:00
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München 13:54:00
-
Paradiesstraße, München 13:56:00
-
Tivolistraße, München 13:57:00
-
Mauerkircherstraße, München 13:59:00
-
Herkomerplatz, München 14:00:00
-
Effnerplatz, München 14:01:00
Route:
-
Ludwigsbrücke, München
-
Isartor, München 13:52:00
-
Tal, München 13:53:00
-
Marienplatz, München 13:54:00
Route:
-
Isartor, München
-
Reichenbachplatz, München 13:52:00
-
Müllerstraße, München 13:54:00
-
Sendlinger Tor, München 13:57:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:59:00
-
Ottostraße, München 14:00:00
-
Karolinenplatz, München 14:02:00
-
Pinakotheken, München 14:03:00
-
Schellingstraße, München 14:04:00
-
Nordendstraße, München 14:06:00
-
Elisabethplatz, München 14:07:00
-
Kurfürstenplatz, München 14:08:00
-
Hohenzollernplatz, München 14:10:00
-
Nordbad, München 14:11:00
-
Herzogstraße, München 14:12:00
-
Ackermannstraße, München 14:14:00
-
Gartenstraße, München 14:15:00
-
Petuelring, München 14:16:00
Route:
-
Isartor/Zweibrückenstraße, München
-
Boschbrücke, München 13:53:00
-
Corneliusbrücke, München 13:54:00
-
Fraunhoferstraße, München 13:56:00
-
Klenzestraße, München 13:57:00
-
Baldeplatz, München 13:59:00
-
Roecklplatz, München 14:01:00
-
Lagerhausstraße, München 14:02:00
-
Großmarkthalle, München 14:03:00
-
Implerstraße, München 14:05:00
-
Senserstraße, München 14:06:00
-
Aberlestraße, München 14:07:00
-
Margaretenplatz, München 14:09:00
-
Am Harras, München 14:10:00
-
Harras, München 14:11:00
-
Johann-Clanze-Straße, München 14:14:00
-
Friedrich-Hebbel-Straße, München 14:16:00
-
Grünstraße, München 14:17:00
-
Höglwörther Straße, München 14:18:00
-
Aichacher Straße, München 14:19:00
-
Südpark, München 14:20:00
-
Drygalski-Allee, München 14:22:00
-
Züricher Straße, München 14:23:00
-
Limmatstraße, München 14:24:00
-
Forstenrieder Allee, München 14:25:00
-
Kriegelsteinerstraße, München 14:26:00
-
Hatzelweg, München 14:27:00
-
Forstenried, München 14:28:00
-
Spielmannsauer Straße, München 14:29:00
-
Mindelheimer Straße, München 14:30:00
-
Forstenrieder Park, München 14:32:00
Route:
-
Isartor, München
-
Tal, München 13:53:00
-
Marienplatz, München 13:54:00
Route:
-
Isartor, München
-
Mariannenplatz, München 14:00:00
-
Maxmonument, München 14:01:00
-
Lehel, München 14:03:00
-
Nationalmuseum/Haus der Kunst, München 14:04:00
-
Paradiesstraße, München 14:06:00
-
Tivolistraße, München 14:07:00
-
Mauerkircherstraße, München 14:09:00
-
Herkomerplatz, München 14:10:00
-
Effnerplatz, München 14:11:00