Haltestelle Hansastraße in München
Leonhard-Moll-Bogen 3,
81373München
The next departure is direction Rotkreuzplatz U.
Route:
-
Hansastraße, München
-
Heimeranplatz, München 23:53:00
-
Astallerstraße, München 23:53:00
-
Elsenheimerstraße, München 23:55:00
-
Hauzenberger Straße, München 23:56:00
-
Lautensackstraße, München 23:57:00
-
Hirschgarten, München 23:59:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 00:00:00
-
Steubenplatz, München 00:01:00
-
Dankwartstraße, München 00:02:00
-
Winthirplatz, München 00:03:00
-
Rotkreuzplatz, München 00:05:00
Route:
-
Hansastraße, München
-
Heimeranplatz, München 00:13:00
-
Astallerstraße, München 00:13:00
-
Elsenheimerstraße, München 00:15:00
-
Hauzenberger Straße, München 00:16:00
-
Lautensackstraße, München 00:17:00
-
Hirschgarten, München 00:19:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 00:20:00
-
Steubenplatz, München 00:21:00
-
Dankwartstraße, München 00:22:00
-
Winthirplatz, München 00:23:00
-
Rotkreuzplatz, München 00:25:00
Route:
-
Hansastraße, München
-
Heimeranplatz, München 00:33:00
-
Astallerstraße, München 00:33:00
-
Elsenheimerstraße, München 00:35:00
-
Hauzenberger Straße, München 00:36:00
-
Lautensackstraße, München 00:37:00
-
Hirschgarten, München 00:39:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 00:40:00
-
Steubenplatz, München 00:41:00
-
Dankwartstraße, München 00:42:00
-
Winthirplatz, München 00:43:00
-
Rotkreuzplatz, München 00:45:00
Route:
-
Hansastraße, München
-
Heimeranplatz, München 00:53:00
-
Astallerstraße, München 00:53:00
-
Elsenheimerstraße, München 00:55:00
-
Hauzenberger Straße, München 00:56:00
-
Lautensackstraße, München 00:57:00
-
Hirschgarten, München 00:59:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 01:00:00
-
Steubenplatz, München 01:01:00
-
Dankwartstraße, München 01:02:00
-
Winthirplatz, München 01:03:00
-
Rotkreuzplatz, München 01:05:00
Route:
-
Hansastraße, München
-
Heimeranplatz, München 01:13:00
-
Astallerstraße, München 01:13:00
-
Elsenheimerstraße, München 01:15:00
-
Hauzenberger Straße, München 01:16:00
-
Lautensackstraße, München 01:17:00
-
Hirschgarten, München 01:19:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 01:20:00
-
Steubenplatz, München 01:21:00
-
Dankwartstraße, München 01:22:00
-
Winthirplatz, München 01:23:00
-
Rotkreuzplatz, München 01:25:00
Route:
-
Hansastraße, München
-
Heimeranplatz, München 01:33:00