Haltestelle Hans-Thonauer-Straße in München
Zschokkestrasse 41,
80687München
The next departure is direction Schwanseestraße.
Route:
-
Hans-Thonauer-Straße, München
-
Siglstraße, München 15:25:00
-
Lautensackstraße, München 15:28:00
-
Am Lokschuppen, München 15:30:00
-
Barthstraße, München 15:31:00
-
Trappentreustraße, München 15:32:00
-
Schrenkstraße, München 15:33:00
-
Holzapfelstraße, München 15:34:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 15:35:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 15:36:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 15:38:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 15:40:00
-
Sendlinger Tor, München 15:43:00
-
Müllerstraße, München 15:45:00
-
Fraunhoferstraße, München 15:47:00
-
Eduard-Schmid-Straße, München 15:48:00
-
Mariahilfplatz, München 15:49:00
-
Ostfriedhof, München 15:52:00
-
St.-Martins-Platz, München 15:53:00
-
Werinherstraße, München 15:54:00
-
Giesing, München 15:56:00
-
Chiemgaustraße, München 15:57:00
-
Schwanseestraße, München 15:58:00
Route:
-
Hans-Thonauer-Straße, München
-
Westendstraße, München 15:27:00
Route:
-
Hans-Thonauer-Straße, München
-
Siglstraße, München 15:27:00
-
Agnes-Bernauer-Straße, München 15:29:00
-
Schäufeleinstraße, München 15:30:00
-
Laim, München 15:33:00
-
Pronnerplatz, München 15:34:00
-
Pörtschacher Straße, München 15:35:00
-
Veldener Straße, München 15:36:00
-
Am Knie, München 15:38:00
-
Offenbachstraße, München 15:40:00
-
Rathaus Pasing, München 15:41:00
-
Pasing, München 15:43:00
Route:
-
Hans-Thonauer-Straße, München
-
Westendstraße, München 15:35:00
-
Garmischer Straße, München 15:37:00
-
Hansapark, München 15:38:00
-
Baumgartnerstraße, München 15:39:00
-
Fuggerstraße, München 15:40:00
-
Ortlerstraße, München 15:42:00
-
Harras, München 15:44:00
-
Am Harras, München 15:45:00
Route:
-
Hans-Thonauer-Straße, München
-
Siglstraße, München 15:35:00
-
Lautensackstraße, München 15:38:00
-
Am Lokschuppen, München 15:40:00
-
Barthstraße, München 15:41:00
-
Trappentreustraße, München 15:42:00
-
Schrenkstraße, München 15:43:00
-
Holzapfelstraße, München 15:44:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 15:45:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 15:46:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 15:48:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 15:50:00
-
Sendlinger Tor, München 15:53:00
-
Müllerstraße, München 15:55:00
-
Fraunhoferstraße, München 15:57:00
-
Eduard-Schmid-Straße, München 15:58:00
-
Mariahilfplatz, München 15:59:00
-
Ostfriedhof, München 16:02:00
-
St.-Martins-Platz, München 16:03:00
-
Werinherstraße, München 16:04:00
-
Giesing, München 16:06:00
-
Chiemgaustraße, München 16:07:00
-
Schwanseestraße, München 16:08:00
Route:
-
Hans-Thonauer-Straße, München
-
Westendstraße, München 15:37:00