Haltestelle Goetheplatz in München
Lindwurmstrasse 91,
80337München
The next departure is direction Ostbahnhof U S.
Route:
-
Goetheplatz, München
-
Sendlinger Tor, München 08:27:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 08:30:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 08:31:00
-
Viktualienmarkt, München 08:32:00
-
Blumenstraße, München 08:34:00
-
Gärtnerplatztheater, München 08:34:00
-
Baaderstraße, München 08:36:00
-
Schweigerstraße, München 08:38:00
-
Regerplatz, München 08:40:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 08:41:00
-
Auerfeldstraße, München 08:42:00
-
Orleansstraße, München 08:44:00
-
Ostbahnhof, München 08:45:00
Route:
-
Goetheplatz, München
-
Kapuzinerplatz/Arbeitsagentur, München 08:31:00
-
Kapuzinerstraße, München 08:32:00
-
Baldeplatz, München 08:34:00
-
Claude-Lorrain-Straße, München 08:35:00
-
Kolumbusplatz/Humboldtstraße, München 08:37:00
-
Silberhornstraße, München 08:38:00
Route:
-
Goetheplatz, München
-
Sendlinger Tor, München 08:34:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 08:37:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 08:38:00
-
Viktualienmarkt, München 08:39:00
-
Blumenstraße, München 08:41:00
-
Gärtnerplatztheater, München 08:41:00
-
Baaderstraße, München 08:43:00
-
Schweigerstraße, München 08:45:00
-
Regerplatz, München 08:47:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 08:48:00
-
Auerfeldstraße, München 08:49:00
-
Orleansstraße, München 08:51:00
-
Ostbahnhof, München 08:52:00
Route:
-
Goetheplatz, München
-
Sendlinger Tor, München 08:34:00
-
Marienplatz, München 08:35:00
-
Odeonsplatz, München 08:37:00
-
Universität, München 08:38:00
-
Giselastraße, München 08:40:00
-
Münchner Freiheit, München 08:41:00
-
Bonner Platz, München 08:43:00
-
Scheidplatz, München 08:44:00
-
Petuelring, München 08:46:00
-
Olympiazentrum, München 08:48:00
-
Oberwiesenfeld, München 08:49:00
-
Olympia-Einkaufszentrum, München 08:51:00
-
Moosacher St.-Martins-Platz, München 08:53:00
-
Moosach, München 08:54:00
Route:
-
Goetheplatz, München
-
Beethovenplatz, München 08:33:00
-
Georg-Hirth-Platz, München 08:34:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 08:36:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 08:39:00
Route:
-
Goetheplatz, München
-
Sendlinger Tor, München 08:36:00
-
Marienplatz, München 08:37:00
-
Odeonsplatz, München 08:39:00
-
Universität, München 08:40:00
-
Giselastraße, München 08:42:00
-
Münchner Freiheit, München 08:43:00
-
Dietlindenstraße, München 08:44:00
-
Nordfriedhof, München 08:46:00
-
Alte Heide, München 08:47:00
-
Studentenstadt, München 08:48:00
-
Freimann, München 08:50:00
-
Kieferngarten, München 08:52:00