Haltestelle Friedrich-Hebbel-Straße in München
Johann-Clanze-Strasse 78,
81369München
The next departure is direction Isartor S.
Route:
-
Friedrich-Hebbel-Straße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 05:26:00
-
Harras, München 05:28:00
-
Am Harras, München 05:32:00
-
Margaretenplatz, München 05:33:00
-
Aberlestraße, München 05:34:00
-
Senserstraße, München 05:35:00
-
Implerstraße, München 05:36:00
-
Gotzinger Platz, München 05:37:00
-
Großmarkthalle, München 05:38:00
-
Lagerhausstraße, München 05:39:00
-
Roecklplatz, München 05:41:00
-
Baldeplatz, München 05:43:00
-
Klenzestraße, München 05:44:00
-
Fraunhoferstraße, München 05:45:00
-
Corneliusbrücke, München 05:46:00
-
Boschbrücke, München 05:47:00
-
Ludwigsbrücke, München 05:48:00
-
Isartor, München 05:50:00
Route:
-
Friedrich-Hebbel-Straße, München
-
Grünstraße, München 05:37:00
-
Höglwörther Straße, München 05:38:00
-
Aichacher Straße, München 05:39:00
-
Südpark, München 05:40:00
-
Drygalski-Allee, München 05:41:00
-
Züricher Straße, München 05:42:00
-
Limmatstraße, München 05:43:00
-
Forstenrieder Allee, München 05:44:00
-
Kriegelsteinerstraße, München 05:45:00
-
Hatzelweg, München 05:45:00
-
Forstenried, München 05:46:00
-
Spielmannsauer Straße, München 05:47:00
-
Mindelheimer Straße, München 05:48:00
-
Forstenrieder Park, München 05:49:00
Route:
-
Friedrich-Hebbel-Straße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 05:46:00
-
Harras, München 05:48:00
-
Am Harras, München 05:52:00
-
Margaretenplatz, München 05:53:00
-
Aberlestraße, München 05:54:00
-
Senserstraße, München 05:55:00
-
Implerstraße, München 05:56:00
-
Gotzinger Platz, München 05:57:00
-
Großmarkthalle, München 05:58:00
-
Lagerhausstraße, München 05:59:00
-
Roecklplatz, München 06:01:00
-
Baldeplatz, München 06:03:00
-
Klenzestraße, München 06:04:00
-
Fraunhoferstraße, München 06:05:00
-
Corneliusbrücke, München 06:06:00
-
Boschbrücke, München 06:07:00
-
Ludwigsbrücke, München 06:08:00
-
Isartor, München 06:10:00
Route:
-
Friedrich-Hebbel-Straße, München
-
Grünstraße, München 05:57:00
-
Höglwörther Straße, München 05:58:00
-
Aichacher Straße, München 05:59:00
-
Südpark, München 06:00:00
-
Drygalski-Allee, München 06:01:00
-
Züricher Straße, München 06:02:00
-
Limmatstraße, München 06:03:00
-
Forstenrieder Allee, München 06:04:00
-
Kriegelsteinerstraße, München 06:05:00
-
Hatzelweg, München 06:05:00
-
Forstenried, München 06:06:00
-
Spielmannsauer Straße, München 06:07:00
-
Mindelheimer Straße, München 06:08:00
-
Forstenrieder Park, München 06:09:00
Route:
-
Friedrich-Hebbel-Straße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 06:06:00
-
Harras, München 06:08:00
-
Am Harras, München 06:12:00
-
Margaretenplatz, München 06:13:00
-
Aberlestraße, München 06:14:00
-
Senserstraße, München 06:15:00
-
Implerstraße, München 06:16:00
-
Gotzinger Platz, München 06:17:00
-
Großmarkthalle, München 06:18:00
-
Lagerhausstraße, München 06:19:00
-
Roecklplatz, München 06:21:00
-
Baldeplatz, München 06:23:00
-
Klenzestraße, München 06:24:00
-
Fraunhoferstraße, München 06:25:00
-
Corneliusbrücke, München 06:26:00
-
Boschbrücke, München 06:27:00
-
Ludwigsbrücke, München 06:28:00
-
Isartor, München 06:30:00
Route:
-
Friedrich-Hebbel-Straße, München
-
Grünstraße, München 06:17:00
-
Höglwörther Straße, München 06:18:00
-
Aichacher Straße, München 06:19:00
-
Südpark, München 06:20:00
-
Drygalski-Allee, München 06:21:00
-
Züricher Straße, München 06:22:00
-
Limmatstraße, München 06:23:00
-
Forstenrieder Allee, München 06:24:00
-
Kriegelsteinerstraße, München 06:25:00
-
Hatzelweg, München 06:25:00
-
Forstenried, München 06:26:00
-
Spielmannsauer Straße, München 06:27:00
-
Mindelheimer Straße, München 06:28:00
-
Forstenrieder Park, München 06:29:00