Haltestelle Fraunhoferstraße in München
Fraunhoferstrasse 30,
80469München
The next departure is direction Marienplatz U S.
Route:
-
Fraunhoferstraße, München
-
Corneliusbrücke, München 16:59:00
-
Boschbrücke, München 17:00:00
-
Ludwigsbrücke, München 17:02:00
-
Isartor, München 17:04:00
-
Tal, München 17:06:00
-
Marienplatz, München 17:07:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, München
-
Eduard-Schmid-Straße, München 17:01:00
-
Mariahilfplatz, München 17:02:00
-
Ostfriedhof, München 17:05:00
-
St.-Martins-Platz, München 17:06:00
-
Werinherstraße, München 17:07:00
-
Giesing, München 17:09:00
-
Chiemgaustraße, München 17:10:00
-
Schwanseestraße, München 17:11:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, München
-
Kolumbusplatz, München 17:01:00
-
Silberhornstraße, München 17:02:00
-
Untersbergstraße, München 17:03:00
-
Giesing, München 17:04:00
-
Karl-Preis-Platz, München 17:06:00
-
Innsbrucker Ring, München 17:08:00
-
Josephsburg, München 17:10:00
-
Kreillerstraße, München 17:12:00
-
Trudering, München 17:13:00
-
Moosfeld, München 17:15:00
-
Messestadt West, München 17:17:00
-
Messestadt Ost, München 17:18:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, München
-
Müllerstraße, München 17:02:00
-
Sendlinger Tor, München 17:05:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 17:07:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 17:10:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 17:11:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 17:12:00
-
Holzapfelstraße, München 17:14:00
-
Schrenkstraße, München 17:15:00
-
Trappentreustraße, München 17:16:00
-
Barthstraße, München 17:17:00
-
Am Lokschuppen, München 17:18:00
-
Lautensackstraße, München 17:20:00
-
Siglstraße, München 17:23:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 17:24:00
-
Westendstraße, München 17:25:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, München
-
Sendlinger Tor, München 17:02:00
-
Hauptbahnhof, München 17:04:00
-
Königsplatz, München 17:05:00
-
Theresienstraße, München 17:07:00
-
Josephsplatz, München 17:08:00
-
Hohenzollernplatz, München 17:09:00
-
Scheidplatz, München 17:11:00
-
Milbertshofen, München 17:13:00
-
Frankfurter Ring, München 17:14:00
-
Am Hart, München 17:15:00
-
Harthof, München 17:17:00
-
Dülferstraße, München 17:18:00
-
Hasenbergl, München 17:20:00
-
Feldmoching, München 17:21:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, München
-
Sendlinger Tor, München 17:04:00
-
Hauptbahnhof, München 17:06:00
-
Stiglmaierplatz, München 17:08:00
-
Maillingerstraße, München 17:09:00
-
Rotkreuzplatz, München 17:11:00
-
Gern, München 17:12:00
-
Westfriedhof, München 17:13:00
-
Georg-Brauchle-Ring, München 17:15:00
-
Olympia-Einkaufszentrum, München 17:16:00