Haltestelle Eduard-Schmid-Straße in München
Ohlmüllerstrasse 2,
81541München
The next departure is direction Schwanseestraße.
Route:
-
Eduard-Schmid-Straße, München
-
Mariahilfplatz, München 13:39:00
-
Ostfriedhof, München 13:42:00
-
St.-Martins-Platz, München 13:43:00
-
Werinherstraße, München 13:44:00
-
Giesing, München 13:46:00
-
Chiemgaustraße, München 13:47:00
-
Schwanseestraße, München 13:48:00
Route:
-
Eduard-Schmid-Straße, München
-
Fraunhoferstraße, München 13:43:00
-
Müllerstraße, München 13:45:00
-
Sendlinger Tor, München 13:48:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:50:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 13:52:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 13:53:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 13:54:00
-
Holzapfelstraße, München 13:56:00
-
Schrenkstraße, München 13:57:00
-
Trappentreustraße, München 13:58:00
-
Barthstraße, München 13:59:00
-
Am Lokschuppen, München 14:00:00
-
Lautensackstraße, München 14:02:00
-
Siglstraße, München 14:05:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 14:06:00
-
Westendstraße, München 14:07:00
Route:
-
Eduard-Schmid-Straße, München
-
Mariahilfplatz, München 13:49:00
-
Ostfriedhof, München 13:52:00
-
St.-Martins-Platz, München 13:53:00
-
Werinherstraße, München 13:54:00
-
Giesing, München 13:56:00
-
Chiemgaustraße, München 13:57:00
-
Schwanseestraße, München 13:58:00
Route:
-
Eduard-Schmid-Straße, München
-
Fraunhoferstraße, München 13:53:00
-
Müllerstraße, München 13:55:00
-
Sendlinger Tor, München 13:58:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 14:00:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 14:02:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 14:03:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 14:04:00
-
Holzapfelstraße, München 14:06:00
-
Schrenkstraße, München 14:07:00
-
Trappentreustraße, München 14:08:00
-
Barthstraße, München 14:09:00
-
Am Lokschuppen, München 14:10:00
-
Lautensackstraße, München 14:12:00
-
Siglstraße, München 14:15:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 14:16:00
-
Westendstraße, München 14:17:00
Route:
-
Eduard-Schmid-Straße, München
-
Mariahilfplatz, München 13:59:00
-
Ostfriedhof, München 14:02:00
-
St.-Martins-Platz, München 14:03:00
-
Werinherstraße, München 14:04:00
-
Giesing, München 14:06:00
-
Chiemgaustraße, München 14:07:00
-
Schwanseestraße, München 14:08:00
Route:
-
Eduard-Schmid-Straße, München
-
Fraunhoferstraße, München 14:03:00
-
Müllerstraße, München 14:05:00
-
Sendlinger Tor, München 14:08:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 14:10:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 14:12:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 14:13:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 14:14:00
-
Holzapfelstraße, München 14:16:00
-
Schrenkstraße, München 14:17:00
-
Trappentreustraße, München 14:18:00
-
Barthstraße, München 14:19:00
-
Am Lokschuppen, München 14:20:00
-
Lautensackstraße, München 14:22:00
-
Siglstraße, München 14:25:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 14:26:00
-
Westendstraße, München 14:27:00