Haltestelle Daphnestraße in München
Denninger Strasse 116,
81925München
The next departure is direction Daglfing Bf. S.
Route:
-
Daphnestraße, München
-
Vollmannstraße, München 18:39:00
-
Pühnstraße, München 18:39:00
-
Warthestraße, München 18:40:00
-
Hermann-Gmeiner-Weg, München 18:41:00
-
Marienburger Straße, München 18:42:00
-
Daglfing Bahnhof West, München 18:43:00
Route:
-
Daphnestraße, München
-
Denninger Straße, München 18:44:00
-
Richard-Strauss-Straße, München 18:46:00
-
Herkomerplatz, München 18:48:00
-
Isarring, München 18:50:00
-
Mahirstraße, München 18:50:00
-
Odinstraße, München 18:51:00
-
Wahnfriedallee, München 18:52:00
-
Lohengrinstraße, München 18:53:00
-
Bürgerpark Oberföhring, München 18:54:00
-
Muspillistraße, München 18:55:00
-
Oberföhring Post, München 18:56:00
-
Bernheimerstraße, München 18:57:00
-
St. Emmeram, München 18:58:00
-
Feringastraße, Unterföhring 19:00:00
-
Siedlerstraße, Unterföhring 19:01:00
-
Alte MünchnerStr., Unterföhring 19:02:00
-
Rathaus, Unterföhring 19:04:00
-
Bergstraße, Unterföhring 19:05:00
-
Ahornstraße, Unterföhring 19:06:00
-
Fichtenstraße, Unterföhring 19:07:00
Route:
-
Daphnestraße, München
-
Vollmannstraße, München 18:49:00
-
Pühnstraße, München 18:49:00
-
Warthestraße, München 18:50:00
-
Hermann-Gmeiner-Weg, München 18:51:00
-
Marienburger Straße, München 18:52:00
-
Daglfing Bahnhof West, München 18:53:00
Route:
-
Daphnestraße, München
-
Vollmannstraße, München 18:50:00
-
Pühnstraße, München 18:51:00
-
Warthestraße, München 18:52:00
-
Hermann-Gmeiner-Weg, München 18:53:00
-
Nettelbeckstraße, München 18:54:00
-
Friedrich-Eckart-Straße, München 18:54:00
-
Berg am Laim, München 18:57:00
-
Berg am Laim Bahnhof (Süd), München 18:58:00
-
Ursberger Straße, München 19:00:00
-
Thomas-Hauser-Straße, München 19:01:00
-
Truderinger Straße Brücke, München 19:02:00
-
Truderinger Straße, München 19:03:00
-
Trudering, München 19:04:00
-
Bajuwarenstraße, München 19:06:00
-
Schmuckerweg, München 19:07:00
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München 19:09:00
-
Friedenspromenade, München 19:11:00
-
Florastraße, München 19:11:00
-
Edeltraudstraße, München 19:13:00
-
Turnerstraße, München 19:14:00
-
Birkhahnweg, München 19:15:00
-
Togostraße, München 19:17:00
-
Sperberstraße, München 19:18:00
-
Iltisstraße, München 19:19:00
Route:
-
Daphnestraße, München
-
Elektrastraße, München 18:53:00
-
Arabellapark, München 18:54:00
Route:
-
Daphnestraße, München
-
Vollmannstraße, München 18:52:00
-
Moselstraße, München 18:54:00
-
Schwarzwaldstraße, München 18:55:00
-
Friedrich-Eckart-Straße, München 18:57:00
-
Berg am Laim, München 18:59:00
-
Berg am Laim Bahnhof (Süd), München 19:00:00
-
Baumkirchner Platz, München 19:01:00
-
Baumkirchner Straße, München 19:03:00
-
Josephsburg, München 19:04:00
-
Sankt Michael, München 19:05:00
-
Michaelibad, München 19:07:00