Haltestelle Borstei in München
Baldurstrasse 1,
80637München
The next departure is direction Moosach Bf. U S.
Route:
-
Borstei, München
-
Westfriedhof, München 07:59:00
-
Hanauer Straße, München 08:00:00
-
Wintrichring, München 08:01:00
-
Hugo-Troendle-Straße, München 08:03:00
-
Pelkovenstraße, München 08:04:00
-
Moosach, München 08:04:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 07:58:00
-
Heideckstraße, München 08:00:00
-
Leonrodplatz, München 08:01:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 08:02:00
-
Sandstraße, München 08:04:00
-
Stiglmaierplatz, München 08:05:00
-
Karlstraße, München 08:06:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 08:08:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 08:09:00
-
Lenbachplatz, München 08:11:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 08:13:00
-
Nationaltheater, München 08:15:00
-
Kammerspiele, München 08:16:00
-
Maxmonument, München 08:17:00
-
Maximilianeum, München 08:19:00
-
Max-Weber-Platz (Johannispl.), München 08:21:00
-
Wörthstraße, München 08:23:00
-
Ostbahnhof, München 08:25:00
-
Haidenauplatz, München 08:26:00
-
Ampfingstraße, München 08:28:00
-
Schlüsselbergstraße, München 08:30:00
-
Baumkirchner Straße, München 08:31:00
-
Mutschellestraße, München 08:32:00
-
Kreillerstraße, München 08:33:00
-
St.-Veit-Straße, München 08:34:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 08:05:00
-
Heideckstraße, München 08:07:00
-
Leonrodplatz, München 08:08:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 08:09:00
-
Sandstraße, München 08:11:00
-
Stiglmaierplatz, München 08:12:00
-
Karlstraße, München 08:13:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 08:15:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 08:16:00
Route:
-
Borstei, München
-
Stadtwerke, München 08:10:00
-
Westfriedhof, München 08:11:00
Route:
-
Borstei, München
-
Westfriedhof, München 08:19:00
-
Hanauer Straße, München 08:20:00
-
Wintrichring, München 08:21:00
-
Hugo-Troendle-Straße, München 08:23:00
-
Pelkovenstraße, München 08:24:00
-
Moosach, München 08:24:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 08:18:00
-
Heideckstraße, München 08:20:00
-
Leonrodplatz, München 08:21:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 08:22:00
-
Sandstraße, München 08:24:00
-
Stiglmaierplatz, München 08:25:00
-
Karlstraße, München 08:26:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 08:28:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 08:29:00
-
Lenbachplatz, München 08:31:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 08:33:00
-
Nationaltheater, München 08:35:00
-
Kammerspiele, München 08:36:00
-
Maxmonument, München 08:37:00
-
Maximilianeum, München 08:39:00
-
Max-Weber-Platz (Johannispl.), München 08:41:00
-
Wörthstraße, München 08:43:00
-
Ostbahnhof, München 08:45:00
-
Haidenauplatz, München 08:46:00
-
Ampfingstraße, München 08:48:00
-
Schlüsselbergstraße, München 08:50:00
-
Baumkirchner Straße, München 08:51:00
-
Mutschellestraße, München 08:52:00
-
Kreillerstraße, München 08:53:00
-
St.-Veit-Straße, München 08:54:00