Haltestelle Borstei in München
Baldurstrasse 1,
80637München
The next departure is direction Moosach Bf. U S.
Route:
-
Borstei, München
-
Westfriedhof, München 00:39:00
-
Hanauer Straße, München 00:40:00
-
Wintrichring, München 00:41:00
-
Hugo-Troendle-Straße, München 00:43:00
-
Pelkovenstraße, München 00:44:00
-
Moosach, München 00:44:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 00:38:00
-
Heideckstraße, München 00:40:00
-
Leonrodplatz, München 00:41:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 00:42:00
-
Sandstraße, München 00:44:00
-
Stiglmaierplatz, München 00:45:00
-
Karlstraße, München 00:46:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 00:48:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 00:49:00
-
Lenbachplatz, München 00:51:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 00:53:00
-
Nationaltheater, München 00:55:00
-
Kammerspiele, München 00:56:00
-
Maxmonument, München 00:57:00
-
Maximilianeum, München 00:59:00
-
Max-Weber-Platz (Johannispl.), München 01:01:00
-
Wörthstraße, München 01:03:00
-
Ostbahnhof, München 01:05:00
-
Haidenauplatz, München 01:06:00
-
Ampfingstraße, München 01:08:00
-
Schlüsselbergstraße, München 01:10:00
-
Baumkirchner Straße, München 01:11:00
-
Mutschellestraße, München 01:12:00
-
Kreillerstraße, München 01:13:00
-
St.-Veit-Straße, München 01:14:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 00:45:00
-
Heideckstraße, München 00:47:00
-
Leonrodplatz, München 00:48:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 00:49:00
-
Sandstraße, München 00:51:00
-
Stiglmaierplatz, München 00:52:00
-
Karlstraße, München 00:53:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 00:55:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 00:56:00
Route:
-
Borstei, München
-
Stadtwerke, München 00:50:00
-
Westfriedhof, München 00:51:00
Route:
-
Borstei, München
-
Westfriedhof, München 00:59:00
-
Hanauer Straße, München 01:00:00
-
Wintrichring, München 01:01:00
-
Hugo-Troendle-Straße, München 01:03:00
-
Pelkovenstraße, München 01:04:00
-
Moosach, München 01:04:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 00:58:00
-
Heideckstraße, München 01:00:00
-
Leonrodplatz, München 01:01:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 01:02:00
-
Sandstraße, München 01:04:00
-
Stiglmaierplatz, München 01:05:00
-
Karlstraße, München 01:06:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 01:08:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 01:09:00
-
Lenbachplatz, München 01:11:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 01:13:00
-
Nationaltheater, München 01:15:00
-
Kammerspiele, München 01:16:00
-
Maxmonument, München 01:17:00
-
Maximilianeum, München 01:19:00
-
Max-Weber-Platz (Johannispl.), München 01:21:00
-
Wörthstraße, München 01:23:00
-
Ostbahnhof, München 01:25:00
-
Haidenauplatz, München 01:26:00
-
Ampfingstraße, München 01:28:00
-
Schlüsselbergstraße, München 01:30:00
-
Baumkirchner Straße, München 01:31:00
-
Mutschellestraße, München 01:32:00
-
Kreillerstraße, München 01:33:00
-
St.-Veit-Straße, München 01:34:00