Haltestelle Borstei in München
Baldurstrasse 1,
80637München
The next departure is direction Moosach Bf. U S.
Route:
-
Borstei, München
-
Westfriedhof, München 23:59:00
-
Hanauer Straße, München 00:00:00
-
Wintrichring, München 00:01:00
-
Hugo-Troendle-Straße, München 00:03:00
-
Pelkovenstraße, München 00:04:00
-
Moosach, München 00:04:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 23:58:00
-
Heideckstraße, München 00:00:00
-
Leonrodplatz, München 00:01:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 00:02:00
-
Sandstraße, München 00:04:00
-
Stiglmaierplatz, München 00:05:00
-
Karlstraße, München 00:06:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 00:08:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 00:09:00
-
Lenbachplatz, München 00:11:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 00:13:00
-
Nationaltheater, München 00:15:00
-
Kammerspiele, München 00:16:00
-
Maxmonument, München 00:17:00
-
Maximilianeum, München 00:19:00
-
Max-Weber-Platz (Johannispl.), München 00:21:00
-
Wörthstraße, München 00:23:00
-
Ostbahnhof, München 00:25:00
-
Haidenauplatz, München 00:26:00
-
Ampfingstraße, München 00:28:00
-
Schlüsselbergstraße, München 00:30:00
-
Baumkirchner Straße, München 00:31:00
-
Mutschellestraße, München 00:32:00
-
Kreillerstraße, München 00:33:00
-
St.-Veit-Straße, München 00:34:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 00:05:00
-
Heideckstraße, München 00:07:00
-
Leonrodplatz, München 00:08:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 00:09:00
-
Sandstraße, München 00:11:00
-
Stiglmaierplatz, München 00:12:00
-
Karlstraße, München 00:13:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 00:15:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 00:16:00
Route:
-
Borstei, München
-
Stadtwerke, München 00:10:00
-
Westfriedhof, München 00:11:00
Route:
-
Borstei, München
-
Westfriedhof, München 00:19:00
-
Hanauer Straße, München 00:20:00
-
Wintrichring, München 00:21:00
-
Hugo-Troendle-Straße, München 00:23:00
-
Pelkovenstraße, München 00:24:00
-
Moosach, München 00:24:00
Route:
-
Borstei, München
-
Olympiapark West, München 00:18:00
-
Heideckstraße, München 00:20:00
-
Leonrodplatz, München 00:21:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 00:22:00
-
Sandstraße, München 00:24:00
-
Stiglmaierplatz, München 00:25:00
-
Karlstraße, München 00:26:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 00:28:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 00:29:00
-
Lenbachplatz, München 00:31:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 00:33:00
-
Nationaltheater, München 00:35:00
-
Kammerspiele, München 00:36:00
-
Maxmonument, München 00:37:00
-
Maximilianeum, München 00:39:00
-
Max-Weber-Platz (Johannispl.), München 00:41:00
-
Wörthstraße, München 00:43:00
-
Ostbahnhof, München 00:45:00
-
Haidenauplatz, München 00:46:00
-
Ampfingstraße, München 00:48:00
-
Schlüsselbergstraße, München 00:50:00
-
Baumkirchner Straße, München 00:51:00
-
Mutschellestraße, München 00:52:00
-
Kreillerstraße, München 00:53:00
-
St.-Veit-Straße, München 00:54:00