Haltestelle Barthstraße in München
Landsberger Strasse 139,
80339München
The next departure is direction Pasing Bf. S.
Route:
-
Barthstraße, München
-
Am Lokschuppen, München 12:54:00
-
Lautensackstraße, München 12:56:00
-
Agnes-Bernauer-Straße, München 12:58:00
-
Fürstenrieder Straße, München 13:00:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 13:01:00
-
Willibaldplatz, München 13:03:00
-
Lohensteinstraße, München 13:04:00
-
Westbad, München 13:05:00
-
Am Knie, München 13:07:00
-
Offenbachstraße, München 13:08:00
-
Rathaus Pasing, München 13:10:00
-
Pasing, München 13:11:00
Route:
-
Barthstraße, München
-
Am Lokschuppen, München 12:58:00
-
Lautensackstraße, München 13:00:00
-
Siglstraße, München 13:03:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 13:04:00
-
Westendstraße, München 13:05:00
Route:
-
Barthstraße, München
-
Trappentreustraße, München 13:00:00
-
Schrenkstraße, München 13:01:00
-
Holzapfelstraße, München 13:02:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 13:03:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 13:04:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 13:06:00
-
Hauptbahnhof, München 13:08:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:10:00
-
Lenbachplatz, München 13:13:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 13:15:00
-
Nationaltheater, München 13:16:00
-
Kammerspiele, München 13:18:00
-
Maxmonument, München 13:19:00
-
Maximilianeum, München 13:21:00
-
Max-Weber-Platz, München 13:23:00
-
Flurstraße, München 13:24:00
-
Grillparzerstraße, München 13:26:00
-
Einsteinstraße, München 13:27:00
-
Vogelweideplatz, München 13:29:00
-
Riedenburger Straße, München 13:30:00
-
Berg am Laim, München 13:32:00
Route:
-
Barthstraße, München
-
Trappentreustraße, München 13:04:00
-
Schrenkstraße, München 13:05:00
-
Holzapfelstraße, München 13:06:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 13:07:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 13:08:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 13:10:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:12:00
-
Sendlinger Tor, München 13:15:00
-
Müllerstraße, München 13:17:00
-
Fraunhoferstraße, München 13:19:00
-
Eduard-Schmid-Straße, München 13:21:00
-
Mariahilfplatz, München 13:22:00
-
Ostfriedhof, München 13:25:00
-
St.-Martins-Platz, München 13:26:00
-
Werinherstraße, München 13:27:00
-
Giesing, München 13:29:00
-
Chiemgaustraße, München 13:30:00
-
Schwanseestraße, München 13:31:00
Route:
-
Barthstraße, München
-
Am Lokschuppen, München 13:04:00
-
Lautensackstraße, München 13:06:00
-
Agnes-Bernauer-Straße, München 13:08:00
-
Fürstenrieder Straße, München 13:10:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 13:11:00
-
Willibaldplatz, München 13:13:00
-
Lohensteinstraße, München 13:14:00
-
Westbad, München 13:15:00
-
Am Knie, München 13:17:00
-
Offenbachstraße, München 13:18:00
-
Rathaus Pasing, München 13:20:00
-
Pasing, München 13:21:00
Route:
-
Barthstraße, München
-
Am Lokschuppen, München 13:08:00
-
Lautensackstraße, München 13:10:00
-
Siglstraße, München 13:13:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 13:14:00
-
Westendstraße, München 13:15:00