Haltestelle Arabellapark/Klinikum Bogenh. in München
Englschalkinger Straße 71,
81925München
The next departure is direction Nordbad.
Route:
-
Arabellapark Nord, München
-
Arabellastraße, München 17:08:00
-
Effnerplatz, München 17:10:00
-
Herkomerplatz, München 17:11:00
-
Mauerkircherstraße, München 17:13:00
-
Tivolistraße, München 17:15:00
-
Hirschauer Straße, München 17:15:00
-
Chinesischer Turm, München 17:16:00
-
Thiemestraße, München 17:18:00
-
Giselastraße, München 17:19:00
-
Georgenstraße, München 17:20:00
-
Siegestor, München 17:21:00
-
Universität, München 17:23:00
-
Türkenstraße, München 17:24:00
-
Schellingstraße, München 17:26:00
-
Arcisstraße, München 17:27:00
-
Luisenstraße, München 17:28:00
-
Augustenstraße, München 17:29:00
-
Josephsplatz, München 17:30:00
-
Görresstraße, München 17:31:00
-
Infanteriestraße Süd, München 17:33:00
-
Winzererstraße, München 17:33:00
-
Nordbad, München 17:35:00
Route:
-
Arabellapark/Klinikum Bogenh., München
-
Cosimabad, München 17:08:00
-
Wilhelm-Dieß-Weg, München 17:09:00
-
Englschalkinger Straße, München 17:11:00
-
Memeler Straße, München 17:12:00
-
Zoppoter Straße, München 17:13:00
-
Posener Platz, München 17:14:00
-
Hermann-Gmeiner-Weg, München 17:15:00
-
Marienburger Straße, München 17:16:00
-
Daglfing Bahnhof West, München 17:17:00
-
Daglfing Bahnhof Ost, München 17:18:00
-
Kunihohstraße, München 17:19:00
-
Schichtlstraße, München 17:20:00
-
Trabrennbahn, München 17:22:00
-
Rennbahnstraße, München 17:23:00
-
Tierheim, München 17:24:00
-
Riemer Straße, München 17:25:00
-
Graf-Lehndorff-Straße, München 17:27:00
-
An der Point, München 17:28:00
-
Paul-Henri-Spaak-Straße, München 17:29:00
-
Am Messesee, München 17:30:00
-
Messestadt West, München 17:31:00
Route:
-
Arabellapark, München
-
Arabellapark Nord, München 17:08:00
-
Arabellastraße, München 17:09:00
-
Odinpark, München 17:11:00
-
Priel, München 17:12:00
-
Lohengrinstraße, München 17:14:00
-
Bürgerpark Oberföhring, München 17:14:00
-
Grüntal, München 17:16:00
-
Rümelinstraße, München 17:17:00
-
Gellertstraße, München 17:18:00
-
Gustav-Freytag-Straße, München 17:19:00
-
Redwitzstraße, München 17:21:00
-
Poschingerstraße, München 17:22:00
-
Kufsteiner Platz, München 17:23:00
-
Mauerkircherstraße, München 17:25:00
-
Herkomerplatz, München 17:27:00
-
Richard-Strauss-Straße, München 17:29:00
-
Denninger Straße, München 17:31:00
-
Daphnestraße, München 17:31:00
-
Vollmannstraße, München 17:32:00
-
Moselstraße, München 17:34:00
-
Schwarzwaldstraße, München 17:35:00
-
Friedrich-Eckart-Straße, München 17:37:00
-
Berg am Laim, München 17:39:00
-
Berg am Laim Bahnhof (Süd), München 17:40:00
-
Baumkirchner Platz, München 17:41:00
-
Baumkirchner Straße, München 17:43:00
-
Josephsburg, München 17:44:00
-
Sankt Michael, München 17:45:00
-
Michaelibad, München 17:47:00
Route:
-
Arabellapark, München
-
Arabellapark/Klinikum Bogenh., München 17:10:00
-
Cosimabad, München 17:11:00
-
Vollmannstraße, München 17:13:00
-
Vogelweideplatz, München 17:16:00
-
Einsteinstraße, München 17:18:00
-
Grillparzerstraße, München 17:21:00
-
Haidenauplatz, München 17:22:00
-
Ostbahnhof, München 17:24:00
-
Ostfriedhof, München 17:32:00
-
Silberhornstraße, München 17:34:00
-
Tegernseer Landstraße, München 17:36:00
-
Candidplatz, München 17:38:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 17:41:00
-
Brudermühlstraße, München 17:43:00
-
Harras, München 17:47:00
Route:
-
Arabellapark Nord, München
-
Arabellastraße, München 17:09:00
-
Odinpark, München 17:11:00
-
Priel, München 17:12:00
-
Lohengrinstraße, München 17:14:00
-
Bürgerpark Oberföhring, München 17:14:00
-
Grüntal, München 17:16:00
-
Rümelinstraße, München 17:17:00
-
Gellertstraße, München 17:18:00
-
Gustav-Freytag-Straße, München 17:19:00
-
Redwitzstraße, München 17:21:00
-
Poschingerstraße, München 17:22:00
-
Kufsteiner Platz, München 17:23:00
-
Mauerkircherstraße, München 17:25:00
-
Herkomerplatz, München 17:27:00
-
Richard-Strauss-Straße, München 17:29:00
-
Denninger Straße, München 17:31:00
-
Daphnestraße, München 17:31:00
-
Vollmannstraße, München 17:32:00
-
Moselstraße, München 17:34:00
-
Schwarzwaldstraße, München 17:35:00
-
Friedrich-Eckart-Straße, München 17:37:00
-
Berg am Laim, München 17:39:00
-
Berg am Laim Bahnhof (Süd), München 17:40:00
-
Baumkirchner Platz, München 17:41:00
-
Baumkirchner Straße, München 17:43:00
-
Josephsburg, München 17:44:00
-
Sankt Michael, München 17:45:00
-
Michaelibad, München 17:47:00
Route:
-
Arabellapark Nord, München
-
Arabellapark/Klinikum Bogenh., München 17:10:00
-
Cosimabad, München 17:11:00
-
Wilhelm-Dieß-Weg, München 17:12:00
-
Englschalkinger Straße, München 17:14:00
-
Freischützstraße, München 17:15:00
-
Stegmühlstraße, München 17:16:00
-
Grimmeisenstraße, München 17:17:00
-
Johanneskirchner Straße, München 17:18:00
-
Johanneskirchen Bahnhof West, München 17:19:00
-
Johanneskirchen, München 17:20:00
-
Lübecker Straße, München 17:23:00
-
Westerlandanger, München 17:24:00