Haltestelle Arabellapark/Klinikum Bogenh. in München
Englschalkinger Straße 71,
81925München
The next departure is direction Messestadt West U.
Route:
-
Arabellapark, München
-
Arabellapark Nord, München 20:46:00
-
Arabellapark/Klinikum Bogenh., München 20:47:00
-
Cosimabad, München 20:48:00
-
Wilhelm-Dieß-Weg, München 20:50:00
-
Englschalkinger Straße, München 20:51:00
-
Memeler Straße, München 20:52:00
-
Zoppoter Straße, München 20:53:00
-
Posener Platz, München 20:53:00
-
Hermann-Gmeiner-Weg, München 20:54:00
-
Marienburger Straße, München 20:55:00
-
Daglfing Bahnhof West, München 20:56:00
-
Daglfing Bahnhof Ost, München 20:57:00
-
Kunihohstraße, München 20:58:00
-
Schichtlstraße, München 20:59:00
-
Trabrennbahn, München 21:01:00
-
Rennbahnstraße, München 21:02:00
-
Tierheim, München 21:03:00
-
Riemer Straße, München 21:04:00
-
Graf-Lehndorff-Straße, München 21:05:00
-
An der Point, München 21:06:00
-
Paul-Henri-Spaak-Straße, München 21:08:00
-
Am Messesee, München 21:09:00
-
Messestadt West, München 21:10:00
Route:
-
Arabellapark/Klinikum Bogenh., München
-
Cosimabad, München 20:48:00
-
Wilhelm-Dieß-Weg, München 20:50:00
-
Englschalkinger Straße, München 20:51:00
-
Memeler Straße, München 20:52:00
-
Zoppoter Straße, München 20:53:00
-
Posener Platz, München 20:53:00
-
Hermann-Gmeiner-Weg, München 20:54:00
-
Marienburger Straße, München 20:55:00
-
Daglfing Bahnhof West, München 20:56:00
-
Daglfing Bahnhof Ost, München 20:57:00
-
Kunihohstraße, München 20:58:00
-
Schichtlstraße, München 20:59:00
-
Trabrennbahn, München 21:01:00
-
Rennbahnstraße, München 21:02:00
-
Tierheim, München 21:03:00
-
Riemer Straße, München 21:04:00
-
Graf-Lehndorff-Straße, München 21:05:00
-
An der Point, München 21:06:00
-
Paul-Henri-Spaak-Straße, München 21:08:00
-
Am Messesee, München 21:09:00
-
Messestadt West, München 21:10:00
Route:
-
Arabellapark, München
-
Elektrastraße, München 20:49:00
-
Daphnestraße, München 20:50:00
-
Vollmannstraße, München 20:51:00
-
Pühnstraße, München 20:52:00
-
Warthestraße, München 20:53:00
-
Hermann-Gmeiner-Weg, München 20:54:00
-
Nettelbeckstraße, München 20:54:00
-
Friedrich-Eckart-Straße, München 20:55:00
-
Berg am Laim, München 20:57:00
-
Berg am Laim Bahnhof (Süd), München 20:58:00
-
Ursberger Straße, München 20:59:00
-
Thomas-Hauser-Straße, München 21:00:00
-
Truderinger Straße Brücke, München 21:01:00
-
Truderinger Straße, München 21:02:00
-
Trudering, München 21:03:00
-
Bajuwarenstraße, München 21:05:00
-
Schmuckerweg, München 21:06:00
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München 21:07:00
-
Friedenspromenade, München 21:09:00
-
Florastraße, München 21:09:00
-
Edeltraudstraße, München 21:10:00
-
Turnerstraße, München 21:12:00
-
Birkhahnweg, München 21:13:00
-
Togostraße, München 21:14:00
-
Sperberstraße, München 21:15:00
-
Iltisstraße, München 21:16:00
Route:
-
Arabellapark, München
-
Arabellapark Nord, München 20:50:00
-
Arabellastraße, München 20:51:00
-
Odinpark, München 20:53:00
-
Priel, München 20:54:00
-
Lohengrinstraße, München 20:55:00
-
Bürgerpark Oberföhring, München 20:55:00
-
Grüntal, München 20:57:00
-
Rümelinstraße, München 20:58:00
-
Gellertstraße, München 20:59:00
-
Gustav-Freytag-Straße, München 21:00:00
-
Redwitzstraße, München 21:01:00
-
Poschingerstraße, München 21:01:00
-
Kufsteiner Platz, München 21:02:00
-
Mauerkircherstraße, München 21:04:00
-
Herkomerplatz, München 21:06:00
-
Richard-Strauss-Straße, München 21:08:00
-
Denninger Straße, München 21:09:00
-
Daphnestraße, München 21:09:00
-
Vollmannstraße, München 21:10:00
-
Moselstraße, München 21:11:00
-
Schwarzwaldstraße, München 21:12:00
-
Friedrich-Eckart-Straße, München 21:14:00
-
Berg am Laim, München 21:16:00
-
Berg am Laim Bahnhof (Süd), München 21:17:00
-
Baumkirchner Platz, München 21:17:00
-
Baumkirchner Straße, München 21:19:00
-
Josephsburg, München 21:20:00
-
Sankt Michael, München 21:20:00
-
Michaelibad, München 21:22:00
Route:
-
Arabellapark/Klinikum Bogenh., München
-
Cosimabad, München 20:51:00
-
Wilhelm-Dieß-Weg, München 20:52:00
-
Englschalkinger Straße, München 20:54:00
-
Freischützstraße, München 20:55:00
-
Stegmühlstraße, München 20:56:00
-
Grimmeisenstraße, München 20:57:00
-
Johanneskirchner Straße, München 20:58:00
-
Johanneskirchen Bahnhof West, München 20:59:00
-
Johanneskirchen, München 21:00:00
-
Lübecker Straße, München 21:03:00
-
Westerlandanger, München 21:04:00
Route:
-
Arabellapark Nord, München
-
Arabellastraße, München 20:51:00
-
Odinpark, München 20:53:00
-
Priel, München 20:54:00
-
Lohengrinstraße, München 20:55:00
-
Bürgerpark Oberföhring, München 20:55:00
-
Grüntal, München 20:57:00
-
Rümelinstraße, München 20:58:00
-
Gellertstraße, München 20:59:00
-
Gustav-Freytag-Straße, München 21:00:00
-
Redwitzstraße, München 21:01:00
-
Poschingerstraße, München 21:01:00
-
Kufsteiner Platz, München 21:02:00
-
Mauerkircherstraße, München 21:04:00
-
Herkomerplatz, München 21:06:00
-
Richard-Strauss-Straße, München 21:08:00
-
Denninger Straße, München 21:09:00
-
Daphnestraße, München 21:09:00
-
Vollmannstraße, München 21:10:00
-
Moselstraße, München 21:11:00
-
Schwarzwaldstraße, München 21:12:00
-
Friedrich-Eckart-Straße, München 21:14:00
-
Berg am Laim, München 21:16:00
-
Berg am Laim Bahnhof (Süd), München 21:17:00
-
Baumkirchner Platz, München 21:17:00
-
Baumkirchner Straße, München 21:19:00
-
Josephsburg, München 21:20:00
-
Sankt Michael, München 21:20:00
-
Michaelibad, München 21:22:00