Haltestelle Am Hart in München
Knorrstrasse ,
80937München
The next departure is direction Feldmoching.
Route:
-
Am Hart, München
-
Harthof, München 10:11:00
-
Dülferstraße, München 10:12:00
-
Hasenbergl, München 10:14:00
-
Feldmoching, München 10:15:00
Route:
-
Am Hart, München
-
Frankfurter Ring, München 10:16:00
-
Milbertshofen, München 10:17:00
-
Scheidplatz, München 10:19:00
-
Hohenzollernplatz, München 10:21:00
-
Josephsplatz, München 10:22:00
-
Theresienstraße, München 10:24:00
-
Königsplatz, München 10:25:00
-
Hauptbahnhof, München 10:26:00
-
Sendlinger Tor, München 10:28:00
-
Fraunhoferstraße, München 10:30:00
-
Kolumbusplatz, München 10:32:00
-
Silberhornstraße, München 10:33:00
-
Untersbergstraße, München 10:34:00
-
Giesing, München 10:35:00
-
Karl-Preis-Platz, München 10:37:00
-
Innsbrucker Ring, München 10:39:00
-
Josephsburg, München 10:41:00
-
Kreillerstraße, München 10:43:00
-
Trudering, München 10:44:00
-
Moosfeld, München 10:46:00
-
Messestadt West, München 10:48:00
-
Messestadt Ost, München 10:49:00
Route:
-
Am Hart, München
-
Harthof, München 10:16:00
-
Dülferstraße, München 10:17:00
-
Hasenbergl, München 10:19:00
-
Feldmoching, München 10:20:00
Route:
-
Am Hart Süd, München
-
Am Hart, München 10:19:00
-
Sudetendeutsche Straße, München 10:21:00
-
Gundelkoferstraße, München 10:23:00
-
Kollwitzstraße, München 10:24:00
-
Heidemannstraße, München 10:26:00
-
Paracelsusstraße, München 10:27:00
-
Grusonstraße, München 10:28:00
-
Werner-Egk-Bogen, München 10:29:00
-
Euro-Industriepark Nord, München 10:30:00
-
Paul-Hindemith-Allee, München 10:32:00
-
Bernsteinweg, München 10:33:00
-
Kieferngarten, München 10:34:00
Route:
-
Am Hart Süd, München
-
Knorrstraße, München 10:19:00
-
Max-Diamand-Straße, München 10:20:00
-
Moosacher Straße, München 10:23:00
-
Anhalter Platz, München 10:24:00
-
Preußenstraße, München 10:25:00
-
Lerchenauer Straße, München 10:27:00
-
Helene-Mayer-Ring, München 10:28:00
-
Olympiazentrum, München 10:30:00
-
Riesstraße Süd, München 10:34:00
-
Georg-Brauchle-Ring, München 10:36:00
-
Hanauer Straße, München 10:38:00
-
Westfriedhof, München 10:39:00
-
Westfriedhof, München 10:40:00
-
Sadelerstraße, München 10:46:00
-
Mettenstraße, München 10:47:00
-
Nederlinger Straße, München 10:49:00
-
In den Kirschen, München 10:50:00
-
Maria-Ward-Straße, München 10:51:00
-
Botanischer Garten, München 10:52:00
-
Amalienburgstraße, München 10:54:00
-
Lustheimstraße, München 10:57:00
-
Obermenzing, München 10:58:00
-
Frauendorferstraße, München 11:00:00
-
Am Durchblick, München 11:01:00
-
Paul-Gerhardt-Allee, München 11:03:00
-
Peter-Anders-Straße, München 11:04:00
-
Schmaedelstraße, München 11:05:00
-
Erna-Eckstein-Straße, München 11:06:00
-
Berduxstraße, München 11:08:00
Route:
-
Am Hart, München
-
Frankfurter Ring, München 10:21:00
-
Milbertshofen, München 10:22:00
-
Scheidplatz, München 10:24:00
-
Hohenzollernplatz, München 10:26:00
-
Josephsplatz, München 10:27:00
-
Theresienstraße, München 10:29:00
-
Königsplatz, München 10:30:00
-
Hauptbahnhof, München 10:31:00
-
Sendlinger Tor, München 10:33:00
-
Fraunhoferstraße, München 10:35:00
-
Kolumbusplatz, München 10:37:00
-
Silberhornstraße, München 10:38:00
-
Untersbergstraße, München 10:39:00
-
Giesing, München 10:40:00
-
Karl-Preis-Platz, München 10:42:00
-
Innsbrucker Ring, München 10:44:00
-
Josephsburg, München 10:46:00
-
Kreillerstraße, München 10:48:00
-
Trudering, München 10:49:00
-
Moosfeld, München 10:51:00
-
Messestadt West, München 10:53:00
-
Messestadt Ost, München 10:54:00