Haltestelle Am Hart in München
Knorrstrasse ,
80937München
The next departure is direction Messestadt Ost.
Route:
-
Am Hart, München
-
Frankfurter Ring, München 12:41:00
-
Milbertshofen, München 12:42:00
-
Scheidplatz, München 12:44:00
-
Hohenzollernplatz, München 12:46:00
-
Josephsplatz, München 12:47:00
-
Theresienstraße, München 12:49:00
-
Königsplatz, München 12:50:00
-
Hauptbahnhof, München 12:51:00
-
Sendlinger Tor, München 12:53:00
-
Fraunhoferstraße, München 12:55:00
-
Kolumbusplatz, München 12:57:00
-
Silberhornstraße, München 12:58:00
-
Untersbergstraße, München 12:59:00
-
Giesing, München 13:00:00
-
Karl-Preis-Platz, München 13:02:00
-
Innsbrucker Ring, München 13:04:00
-
Josephsburg, München 13:06:00
-
Kreillerstraße, München 13:08:00
-
Trudering, München 13:09:00
-
Moosfeld, München 13:11:00
-
Messestadt West, München 13:13:00
-
Messestadt Ost, München 13:14:00
Route:
-
Am Hart, München
-
Harthof, München 12:41:00
-
Dülferstraße, München 12:42:00
-
Hasenbergl, München 12:44:00
-
Feldmoching, München 12:45:00
Route:
-
Am Hart, München
-
Rathenaustraße, München 12:45:00
-
Röblingweg, München 12:47:00
-
Harthof, München 12:48:00
-
Weyprechtstraße, München 12:49:00
-
Caracciolastraße, München 12:50:00
-
Hasenberglstraße, München 12:51:00
-
Ittlingerstraße, München 12:52:00
-
Hasenbergl Süd, München 12:53:00
-
Feldmochinger Anger, München 12:55:00
-
Feldmoching Bahnhof Ost, München 12:56:00
-
Feldmoching, München 12:58:00
Route:
-
Am Hart, München
-
Rathenaustraße, München 12:47:00
-
Siedlung am Hart, München 12:48:00
-
Dientzenhoferstraße, München 12:50:00
Route:
-
Am Hart, München
-
Frankfurter Ring, München 12:51:00
-
Milbertshofen, München 12:52:00
-
Scheidplatz, München 12:54:00
-
Hohenzollernplatz, München 12:56:00
-
Josephsplatz, München 12:57:00
-
Theresienstraße, München 12:59:00
-
Königsplatz, München 13:00:00
-
Hauptbahnhof, München 13:01:00
-
Sendlinger Tor, München 13:03:00
-
Fraunhoferstraße, München 13:05:00
-
Kolumbusplatz, München 13:07:00
-
Silberhornstraße, München 13:08:00
-
Untersbergstraße, München 13:09:00
-
Giesing, München 13:10:00
-
Karl-Preis-Platz, München 13:12:00
-
Innsbrucker Ring, München 13:14:00
-
Josephsburg, München 13:16:00
-
Kreillerstraße, München 13:18:00
-
Trudering, München 13:19:00
-
Moosfeld, München 13:21:00
-
Messestadt West, München 13:23:00
-
Messestadt Ost, München 13:24:00
Route:
-
Am Hart, München
-
Harthof, München 12:51:00
-
Dülferstraße, München 12:52:00
-
Hasenbergl, München 12:54:00
-
Feldmoching, München 12:55:00