Haltestelle Agnes-Bernauer-Straße in München
Agnes-Bernauer-Strasse 51,
80687München
The next departure is direction Pasing Bf. S.
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 06:38:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 06:40:00
-
Willibaldplatz, München 06:41:00
-
Lohensteinstraße, München 06:42:00
-
Westbad, München 06:43:00
-
Am Knie, München 06:45:00
-
Offenbachstraße, München 06:46:00
-
Rathaus Pasing, München 06:48:00
-
Pasing, München 06:49:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 06:50:00
-
Am Lokschuppen, München 06:52:00
-
Barthstraße, München 06:53:00
-
Trappentreustraße, München 06:54:00
-
Schrenkstraße, München 06:55:00
-
Holzapfelstraße, München 06:56:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 06:57:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 06:58:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 07:00:00
-
Hauptbahnhof, München 07:01:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 07:03:00
-
Lenbachplatz, München 07:05:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 07:07:00
-
Nationaltheater, München 07:09:00
-
Kammerspiele, München 07:10:00
-
Maxmonument, München 07:11:00
-
Maximilianeum, München 07:13:00
-
Max-Weber-Platz, München 07:15:00
-
Flurstraße, München 07:16:00
-
Grillparzerstraße, München 07:18:00
-
Einsteinstraße, München 07:19:00
-
Vogelweideplatz, München 07:20:00
-
Riedenburger Straße, München 07:21:00
-
Berg am Laim, München 07:23:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 06:58:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 07:00:00
-
Willibaldplatz, München 07:01:00
-
Lohensteinstraße, München 07:02:00
-
Westbad, München 07:03:00
-
Am Knie, München 07:05:00
-
Offenbachstraße, München 07:06:00
-
Rathaus Pasing, München 07:08:00
-
Pasing, München 07:09:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 07:10:00
-
Am Lokschuppen, München 07:12:00
-
Barthstraße, München 07:13:00
-
Trappentreustraße, München 07:14:00
-
Schrenkstraße, München 07:15:00
-
Holzapfelstraße, München 07:16:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 07:17:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 07:18:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 07:20:00
-
Hauptbahnhof, München 07:21:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 07:23:00
-
Lenbachplatz, München 07:25:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 07:27:00
-
Nationaltheater, München 07:29:00
-
Kammerspiele, München 07:30:00
-
Maxmonument, München 07:31:00
-
Maximilianeum, München 07:33:00
-
Max-Weber-Platz, München 07:35:00
-
Flurstraße, München 07:36:00
-
Grillparzerstraße, München 07:38:00
-
Einsteinstraße, München 07:39:00
-
Vogelweideplatz, München 07:40:00
-
Riedenburger Straße, München 07:41:00
-
Berg am Laim, München 07:43:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 07:18:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 07:20:00
-
Willibaldplatz, München 07:21:00
-
Lohensteinstraße, München 07:22:00
-
Westbad, München 07:23:00
-
Am Knie, München 07:25:00
-
Offenbachstraße, München 07:26:00
-
Rathaus Pasing, München 07:28:00
-
Pasing, München 07:29:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 07:30:00
-
Am Lokschuppen, München 07:32:00
-
Barthstraße, München 07:33:00
-
Trappentreustraße, München 07:34:00
-
Schrenkstraße, München 07:35:00
-
Holzapfelstraße, München 07:36:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 07:37:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 07:38:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 07:40:00
-
Hauptbahnhof, München 07:41:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 07:43:00
-
Lenbachplatz, München 07:45:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 07:47:00
-
Nationaltheater, München 07:49:00
-
Kammerspiele, München 07:50:00
-
Maxmonument, München 07:51:00
-
Maximilianeum, München 07:53:00
-
Max-Weber-Platz, München 07:55:00
-
Flurstraße, München 07:56:00
-
Grillparzerstraße, München 07:58:00
-
Einsteinstraße, München 07:59:00
-
Vogelweideplatz, München 08:00:00
-
Riedenburger Straße, München 08:01:00
-
Berg am Laim, München 08:03:00