Haltestelle Agnes-Bernauer-Straße in München
Agnes-Bernauer-Strasse 51,
80687München
The next departure is direction Pasing Bf. S.
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 11:31:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 11:32:00
-
Willibaldplatz, München 11:33:00
-
Lohensteinstraße, München 11:35:00
-
Westbad, München 11:36:00
-
Am Knie, München 11:38:00
-
Offenbachstraße, München 11:39:00
-
Rathaus Pasing, München 11:40:00
-
Pasing, München 11:41:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Schäufeleinstraße, München 11:30:00
-
Laim, München 11:33:00
-
Pronnerplatz, München 11:34:00
-
Pörtschacher Straße, München 11:35:00
-
Veldener Straße, München 11:36:00
-
Am Knie, München 11:38:00
-
Offenbachstraße, München 11:40:00
-
Rathaus Pasing, München 11:41:00
-
Pasing, München 11:43:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Siglstraße, München 11:32:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 11:33:00
-
Westendstraße, München 11:35:00
-
Garmischer Straße, München 11:37:00
-
Hansapark, München 11:38:00
-
Baumgartnerstraße, München 11:39:00
-
Fuggerstraße, München 11:40:00
-
Ortlerstraße, München 11:42:00
-
Harras, München 11:44:00
-
Am Harras, München 11:45:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 11:34:00
-
Am Lokschuppen, München 11:36:00
-
Barthstraße, München 11:37:00
-
Trappentreustraße, München 11:38:00
-
Schrenkstraße, München 11:39:00
-
Holzapfelstraße, München 11:40:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 11:41:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 11:42:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 11:44:00
-
Hauptbahnhof, München 11:45:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 11:47:00
-
Lenbachplatz, München 11:49:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 11:51:00
-
Nationaltheater, München 11:53:00
-
Kammerspiele, München 11:54:00
-
Maxmonument, München 11:55:00
-
Maximilianeum, München 11:57:00
-
Max-Weber-Platz, München 11:59:00
-
Flurstraße, München 12:00:00
-
Grillparzerstraße, München 12:02:00
-
Einsteinstraße, München 12:03:00
-
Vogelweideplatz, München 12:04:00
-
Riedenburger Straße, München 12:05:00
-
Berg am Laim, München 12:07:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 11:41:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 11:42:00
-
Willibaldplatz, München 11:43:00
-
Lohensteinstraße, München 11:45:00
-
Westbad, München 11:46:00
-
Am Knie, München 11:48:00
-
Offenbachstraße, München 11:49:00
-
Rathaus Pasing, München 11:50:00
-
Pasing, München 11:51:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 11:44:00
-
Am Lokschuppen, München 11:46:00
-
Barthstraße, München 11:47:00
-
Trappentreustraße, München 11:48:00
-
Schrenkstraße, München 11:49:00
-
Holzapfelstraße, München 11:50:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 11:51:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 11:52:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 11:54:00
-
Hauptbahnhof, München 11:55:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 11:57:00
-
Lenbachplatz, München 11:59:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 12:01:00
-
Nationaltheater, München 12:03:00
-
Kammerspiele, München 12:04:00
-
Maxmonument, München 12:05:00
-
Maximilianeum, München 12:07:00
-
Max-Weber-Platz, München 12:09:00
-
Flurstraße, München 12:10:00
-
Grillparzerstraße, München 12:12:00
-
Einsteinstraße, München 12:13:00
-
Vogelweideplatz, München 12:14:00
-
Riedenburger Straße, München 12:15:00
-
Berg am Laim, München 12:17:00