Haltestelle Agnes-Bernauer-Straße in München
Agnes-Bernauer-Strasse 51,
80687München
The next departure is direction Berg am Laim Bf. S.
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 05:50:00
-
Am Lokschuppen, München 05:52:00
-
Barthstraße, München 05:53:00
-
Trappentreustraße, München 05:54:00
-
Schrenkstraße, München 05:55:00
-
Holzapfelstraße, München 05:56:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 05:57:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 05:58:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 06:00:00
-
Hauptbahnhof, München 06:01:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 06:03:00
-
Lenbachplatz, München 06:05:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 06:07:00
-
Nationaltheater, München 06:09:00
-
Kammerspiele, München 06:10:00
-
Maxmonument, München 06:11:00
-
Maximilianeum, München 06:13:00
-
Max-Weber-Platz, München 06:15:00
-
Flurstraße, München 06:16:00
-
Grillparzerstraße, München 06:18:00
-
Einsteinstraße, München 06:19:00
-
Vogelweideplatz, München 06:20:00
-
Riedenburger Straße, München 06:21:00
-
Berg am Laim, München 06:23:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 05:58:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 06:00:00
-
Willibaldplatz, München 06:01:00
-
Lohensteinstraße, München 06:02:00
-
Westbad, München 06:03:00
-
Am Knie, München 06:05:00
-
Offenbachstraße, München 06:06:00
-
Rathaus Pasing, München 06:08:00
-
Pasing, München 06:09:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 06:10:00
-
Am Lokschuppen, München 06:12:00
-
Barthstraße, München 06:13:00
-
Trappentreustraße, München 06:14:00
-
Schrenkstraße, München 06:15:00
-
Holzapfelstraße, München 06:16:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 06:17:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 06:18:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 06:20:00
-
Hauptbahnhof, München 06:21:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 06:23:00
-
Lenbachplatz, München 06:25:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 06:27:00
-
Nationaltheater, München 06:29:00
-
Kammerspiele, München 06:30:00
-
Maxmonument, München 06:31:00
-
Maximilianeum, München 06:33:00
-
Max-Weber-Platz, München 06:35:00
-
Flurstraße, München 06:36:00
-
Grillparzerstraße, München 06:38:00
-
Einsteinstraße, München 06:39:00
-
Vogelweideplatz, München 06:40:00
-
Riedenburger Straße, München 06:41:00
-
Berg am Laim, München 06:43:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 06:18:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 06:20:00
-
Willibaldplatz, München 06:21:00
-
Lohensteinstraße, München 06:22:00
-
Westbad, München 06:23:00
-
Am Knie, München 06:25:00
-
Offenbachstraße, München 06:26:00
-
Rathaus Pasing, München 06:28:00
-
Pasing, München 06:29:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 06:30:00
-
Am Lokschuppen, München 06:32:00
-
Barthstraße, München 06:33:00
-
Trappentreustraße, München 06:34:00
-
Schrenkstraße, München 06:35:00
-
Holzapfelstraße, München 06:36:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 06:37:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 06:38:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 06:40:00
-
Hauptbahnhof, München 06:41:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 06:43:00
-
Lenbachplatz, München 06:45:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 06:47:00
-
Nationaltheater, München 06:49:00
-
Kammerspiele, München 06:50:00
-
Maxmonument, München 06:51:00
-
Maximilianeum, München 06:53:00
-
Max-Weber-Platz, München 06:55:00
-
Flurstraße, München 06:56:00
-
Grillparzerstraße, München 06:58:00
-
Einsteinstraße, München 06:59:00
-
Vogelweideplatz, München 07:00:00
-
Riedenburger Straße, München 07:01:00
-
Berg am Laim, München 07:03:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 06:38:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 06:40:00
-
Willibaldplatz, München 06:41:00
-
Lohensteinstraße, München 06:42:00
-
Westbad, München 06:43:00
-
Am Knie, München 06:45:00
-
Offenbachstraße, München 06:46:00
-
Rathaus Pasing, München 06:48:00
-
Pasing, München 06:49:00