Haltestelle Agnes-Bernauer-Straße in München
Agnes-Bernauer-Strasse 51,
80687München
The next departure is direction Pasing, München.
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 03:20:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 03:22:00
-
Willibaldplatz, München 03:23:00
-
Lohensteinstraße, München 03:24:00
-
Westbad, München 03:25:00
-
Am Knie, München 03:26:00
-
Offenbachstraße, München 03:27:00
-
Rathaus Pasing, München 03:29:00
-
Pasing, München 03:30:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 03:32:00
-
Am Lokschuppen, München 03:34:00
-
Barthstraße, München 03:35:00
-
Trappentreustraße, München 03:36:00
-
Schrenkstraße, München 03:37:00
-
Holzapfelstraße, München 03:38:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 03:39:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 03:40:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 03:42:00
-
Hauptbahnhof, München 03:43:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 03:45:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 03:35:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 03:37:00
-
Willibaldplatz, München 03:38:00
-
Lohensteinstraße, München 03:39:00
-
Westbad, München 03:40:00
-
Am Knie, München 03:41:00
-
Offenbachstraße, München 03:42:00
-
Rathaus Pasing, München 03:44:00
-
Pasing, München 03:45:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 03:47:00
-
Am Lokschuppen, München 03:49:00
-
Barthstraße, München 03:50:00
-
Trappentreustraße, München 03:51:00
-
Schrenkstraße, München 03:52:00
-
Holzapfelstraße, München 03:53:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 03:54:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 03:55:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 03:57:00
-
Hauptbahnhof, München 03:58:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 04:00:00
-
Lenbachplatz, München 04:07:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 04:09:00
-
Nationaltheater, München 04:10:00
-
Kammerspiele, München 04:11:00
-
Maxmonument, München 04:13:00
-
Maximilianeum, München 04:15:00
-
Max-Weber-Platz (Johannispl.), München 04:16:00
-
Wörthstraße, München 04:17:00
-
Ostbahnhof, München 04:19:00
-
Haidenauplatz, München 04:21:00
-
Ampfingstraße, München 04:23:00
-
Schlüsselbergstraße, München 04:24:00
-
Baumkirchner Straße, München 04:25:00
-
Mutschellestraße, München 04:26:00
-
Kreillerstraße, München 04:27:00
-
St.-Veit-Straße, München 04:29:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 03:50:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 03:52:00
-
Willibaldplatz, München 03:53:00
-
Lohensteinstraße, München 03:54:00
-
Westbad, München 03:55:00
-
Am Knie, München 03:56:00
-
Offenbachstraße, München 03:57:00
-
Rathaus Pasing, München 03:59:00
-
Pasing, München 04:00:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 04:02:00
-
Am Lokschuppen, München 04:04:00
-
Barthstraße, München 04:05:00
-
Trappentreustraße, München 04:06:00
-
Schrenkstraße, München 04:07:00
-
Holzapfelstraße, München 04:08:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 04:09:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 04:10:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 04:12:00
-
Hauptbahnhof, München 04:13:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 04:15:00