Haltestelle Agnes-Bernauer-Straße in München
Agnes-Bernauer-Strasse 51,
80687München
The next departure is direction Pasing Bf. S.
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 13:20:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 13:21:00
-
Willibaldplatz, München 13:23:00
-
Lohensteinstraße, München 13:24:00
-
Westbad, München 13:25:00
-
Am Knie, München 13:27:00
-
Offenbachstraße, München 13:28:00
-
Rathaus Pasing, München 13:30:00
-
Pasing, München 13:31:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Siglstraße, München 13:21:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 13:22:00
-
Westendstraße, München 13:24:00
-
Heimeranplatz Süd, München 13:26:00
-
Hansastraße, München 13:27:00
-
Hansapark, München 13:28:00
-
Baumgartnerstraße, München 13:29:00
-
Fuggerstraße, München 13:30:00
-
Ortlerstraße, München 13:32:00
-
Harras, München 13:34:00
-
Am Harras, München 13:35:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Schäufeleinstraße, München 13:21:00
-
Laim, München 13:23:00
-
Pronnerplatz, München 13:24:00
-
Pörtschacher Straße, München 13:26:00
-
Veldener Straße, München 13:27:00
-
Am Knie, München 13:29:00
-
Offenbachstraße, München 13:31:00
-
Rathaus Pasing, München 13:32:00
-
Pasing, München 13:34:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 13:25:00
-
Am Lokschuppen, München 13:27:00
-
Barthstraße, München 13:28:00
-
Trappentreustraße, München 13:30:00
-
Schrenkstraße, München 13:31:00
-
Holzapfelstraße, München 13:32:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 13:33:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 13:34:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 13:36:00
-
Hauptbahnhof, München 13:38:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:40:00
-
Lenbachplatz, München 13:43:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 13:45:00
-
Nationaltheater, München 13:46:00
-
Kammerspiele, München 13:48:00
-
Maxmonument, München 13:49:00
-
Maximilianeum, München 13:51:00
-
Max-Weber-Platz, München 13:53:00
-
Flurstraße, München 13:54:00
-
Grillparzerstraße, München 13:56:00
-
Einsteinstraße, München 13:57:00
-
Vogelweideplatz, München 13:59:00
-
Riedenburger Straße, München 14:00:00
-
Berg am Laim, München 14:02:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 13:30:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 13:31:00
-
Willibaldplatz, München 13:33:00
-
Lohensteinstraße, München 13:34:00
-
Westbad, München 13:35:00
-
Am Knie, München 13:37:00
-
Offenbachstraße, München 13:38:00
-
Rathaus Pasing, München 13:40:00
-
Pasing, München 13:41:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Siglstraße, München 13:31:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 13:32:00
-
Westendstraße, München 13:34:00
-
Heimeranplatz Süd, München 13:36:00
-
Hansastraße, München 13:37:00
-
Hansapark, München 13:38:00
-
Baumgartnerstraße, München 13:39:00
-
Fuggerstraße, München 13:40:00
-
Ortlerstraße, München 13:42:00
-
Harras, München 13:44:00
-
Am Harras, München 13:45:00