Haltestelle Agnes-Bernauer-Straße in München
Agnes-Bernauer-Strasse 51,
80687München
The next departure is direction Berg am Laim Bf. S.
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 13:05:00
-
Am Lokschuppen, München 13:07:00
-
Barthstraße, München 13:08:00
-
Trappentreustraße, München 13:10:00
-
Schrenkstraße, München 13:11:00
-
Holzapfelstraße, München 13:12:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 13:13:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 13:14:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 13:16:00
-
Hauptbahnhof, München 13:18:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:20:00
-
Lenbachplatz, München 13:23:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 13:25:00
-
Nationaltheater, München 13:26:00
-
Kammerspiele, München 13:28:00
-
Maxmonument, München 13:29:00
-
Maximilianeum, München 13:31:00
-
Max-Weber-Platz, München 13:33:00
-
Flurstraße, München 13:34:00
-
Grillparzerstraße, München 13:36:00
-
Einsteinstraße, München 13:37:00
-
Vogelweideplatz, München 13:39:00
-
Riedenburger Straße, München 13:40:00
-
Berg am Laim, München 13:42:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 13:10:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 13:11:00
-
Willibaldplatz, München 13:13:00
-
Lohensteinstraße, München 13:14:00
-
Westbad, München 13:15:00
-
Am Knie, München 13:17:00
-
Offenbachstraße, München 13:18:00
-
Rathaus Pasing, München 13:20:00
-
Pasing, München 13:21:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Siglstraße, München 13:11:00
-
Hans-Thonauer-Straße, München 13:12:00
-
Westendstraße, München 13:14:00
-
Garmischer Straße, München 13:16:00
-
Hansapark, München 13:18:00
-
Baumgartnerstraße, München 13:19:00
-
Fuggerstraße, München 13:20:00
-
Ortlerstraße, München 13:22:00
-
Harras, München 13:24:00
-
Am Harras, München 13:25:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Schäufeleinstraße, München 13:11:00
-
Laim, München 13:13:00
-
Pronnerplatz, München 13:14:00
-
Pörtschacher Straße, München 13:16:00
-
Veldener Straße, München 13:17:00
-
Am Knie, München 13:19:00
-
Offenbachstraße, München 13:21:00
-
Rathaus Pasing, München 13:22:00
-
Pasing, München 13:24:00
-
Scapinellistraße, München 13:28:00
-
Betschartstraße, München 13:30:00
-
Westkreuz, München 13:32:00
-
Tettnanger Straße, München 13:33:00
-
Hellensteinstraße, München 13:35:00
-
Englburgstraße, München 13:37:00
-
Staufener Straße, München 13:38:00
-
Ilse-Fehling-Straße, München 13:39:00
-
Joseph-Suder-Bogen, München 13:40:00
-
Elisabeth-Jost-Straße, München 13:40:00
-
Aubing-Ost-Straße, München 13:41:00
-
Aubing, München 13:43:00
-
Neuaubing West, München 13:44:00
-
Hörweg, München 13:45:00
-
Otto-Meitinger-Straße, München 13:46:00
-
Aubinger Allee, München 13:47:00
-
Annemarie-Renger-Straße, München 13:48:00
-
Helmut-Schmidt-Allee, München 13:49:00
-
Bildungscampus Freiham, München 13:50:00
-
Freiham Bahnhof (Süd), München 13:53:00
-
Freiham, München 13:57:00
-
Wotanstraße, Germering 14:01:00
-
Königsberger Straße, Germering 14:02:00
-
Münchener Straße, Germering 14:03:00
-
GEP, Germering 14:04:00
-
Industriestraße, Germering 14:08:00
-
Industriestraße (Spange), Germering 14:08:00
-
Oskar-von-Miller-Straße, Germering 14:10:00
-
Stadthalle, Germering 14:11:00
-
Germering-Unterpfaffenhofen 14:13:00
-
Salzstraße, Germering 14:16:00
-
Masurenweg, Germering 14:18:00
-
Ringstraße, Germering 14:19:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Germering 14:20:00
-
Kerschensteiner Schule Ost, Germering 14:21:00
-
Montessoristraße, Germering 14:22:00
-
An der Markung, Germering 14:23:00
-
Riegerstraße, Germering 14:24:00
-
Neue Gautinger Str., Germering 14:25:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Lautensackstraße, München 13:15:00
-
Am Lokschuppen, München 13:17:00
-
Barthstraße, München 13:18:00
-
Trappentreustraße, München 13:20:00
-
Schrenkstraße, München 13:21:00
-
Holzapfelstraße, München 13:22:00
-
Hermann-Lingg-Straße, München 13:23:00
-
Holzkirchner Bahnhof, München 13:24:00
-
Hauptbahnhof Süd, München 13:26:00
-
Hauptbahnhof, München 13:28:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:30:00
-
Lenbachplatz, München 13:33:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 13:35:00
-
Nationaltheater, München 13:36:00
-
Kammerspiele, München 13:38:00
-
Maxmonument, München 13:39:00
-
Maximilianeum, München 13:41:00
-
Max-Weber-Platz, München 13:43:00
-
Flurstraße, München 13:44:00
-
Grillparzerstraße, München 13:46:00
-
Einsteinstraße, München 13:47:00
-
Vogelweideplatz, München 13:49:00
-
Riedenburger Straße, München 13:50:00
-
Berg am Laim, München 13:52:00
Route:
-
Agnes-Bernauer-Straße, München
-
Fürstenrieder Straße, München 13:20:00
-
Agnes-Bernauer-Platz, München 13:21:00
-
Willibaldplatz, München 13:23:00
-
Lohensteinstraße, München 13:24:00
-
Westbad, München 13:25:00
-
Am Knie, München 13:27:00
-
Offenbachstraße, München 13:28:00
-
Rathaus Pasing, München 13:30:00
-
Pasing, München 13:31:00