Haltestelle Mainstr. in Mühldorf a. Inn
Mainstrasse 10,
84453Mühldorf a. Inn
The next departure is direction Berufsschule, Altötting.
Route:
-
Mainstr., Mühldorf a. Inn
-
Oderstr. 14, Mühldorf a. Inn 06:27:00
-
Oderstr. 52, Mühldorf a. Inn 06:28:00
-
Lohmühle, Mühldorf a. Inn 06:29:00
-
Ehring B12, Polling (Kreis Mühldorf a Inn) 06:30:00
-
Weiding, Polling (Kreis Mühldorf a Inn) 06:32:00
-
Reiterhof, Teising 06:35:00
-
Mühldorfer Str. 57, Altötting 06:40:00
-
Mühldorfer Str. 35, Altötting 06:41:00
-
Chiemgaustr., Altötting 06:42:00
-
Bahnhof, Altötting 06:44:00
-
Michaelifriedhof, Altötting 06:47:00
-
Berufsschule, Altötting 06:49:00
Route:
-
Mainstr., Mühldorf a. Inn
-
Oderstr. 14, Mühldorf a. Inn 06:42:00
-
Oderstr. 52, Mühldorf a. Inn 06:43:00
-
Lohmühle, Mühldorf a. Inn 06:44:00
-
Ehring B12, Polling (Kreis Mühldorf a Inn) 06:45:00
-
Weiding, Polling (Kreis Mühldorf a Inn) 06:48:00
Route:
-
Rennbahn, Mühldorf a. Inn
-
Fa. Odu, Mühldorf a. Inn 06:50:00
-
Ehring B12, Polling (Kreis Mühldorf a Inn) 06:54:00
-
Weiding, Polling (Kreis Mühldorf a Inn) 06:58:00
Route:
-
Mainstr., Mühldorf a. Inn
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 07:15:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 07:20:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 07:22:00
-
Altmühldorf Münchener Str./Wirtsgasse, Mühldorf a. 07:24:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 07:26:00
-
Donaustr., Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 07:28:00
-
Vilsstr., Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 07:29:00
-
Waldstraße, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 07:30:00
-
Mettenheim Abzw., Mühldorf a. Inn 07:32:00
-
Föhrenwinkel Staatsstraße, Waldkraiburg 07:38:00
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 07:49:00
-
Bahnhof, Waldkraiburg 07:55:00
-
Berliner Str., Waldkraiburg 07:56:00
-
Prießnitzstr., Waldkraiburg 07:58:00
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 07:59:00
-
Goetheplatz, Waldkraiburg 08:01:00
-
Stadtplatz, Waldkraiburg 08:03:00
-
Reichenberger Str., Waldkraiburg 08:04:00
-
Münchener Platz, Waldkraiburg 08:06:00
-
Aussiger Str., Waldkraiburg 08:07:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 08:09:00
-
Thann, Aschau a. Inn 08:12:00
-
Wernher-von-Braun-Str., Aschau a. Inn 08:13:00
-
Werk Haupttor, Aschau a. Inn 08:15:00
-
Rathaus, Aschau a. Inn 08:17:00
-
Friedhof, Aschau a. Inn 08:18:00
Route:
-
Mainstr., Mühldorf a. Inn
-
Lohmühlstr., Mühldorf a. Inn 07:19:00
-
Krankenhaus, Mühldorf a. Inn 07:22:00
-
Finanzamt, Mühldorf a. Inn 07:23:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 07:25:00
-
Mühlenstr., Mühldorf a. Inn 07:27:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 07:28:00
-
Landratsamt, Mühldorf a. Inn 07:32:00
Route:
-
Mainstr., Mühldorf a. Inn
-
Oderstr. 14, Mühldorf a. Inn 07:23:00
-
Oderstr. 52, Mühldorf a. Inn 07:24:00
-
Lohmühle, Mühldorf a. Inn 07:26:00
-
Grundschule, Mühldorf a. Inn 07:34:00
-
Schulzentrum, Mühldorf a. Inn 07:37:00