Haltestelle Mosbach Busbahnhof in Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
Martin-Butzer-Strasse ,
74821Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
The next departure is direction Homburg(Saar)Hbf.
Route:
-
Mosbach(Baden)
-
Mosbach West 15:06:00
-
Mosbach-Neckarelz 15:09:00
-
Binau 15:12:00
-
Neckargerach 15:16:00
-
Zwingenberg(Baden) 15:19:00
-
Lindach 15:22:00
-
Eberbach 15:28:00
-
Hirschhorn(Neckar) 15:35:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 15:38:00
-
Neckarsteinach 15:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 15:46:00
-
Neckargemünd 15:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 15:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 15:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 15:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 16:00:00
-
Heidelberg Hbf 16:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:10:00
-
Mannheim-Seckenheim 16:13:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 16:15:00
-
Mannheim Hbf 16:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:26:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:29:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 16:32:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 16:34:00
-
Limburgerhof 16:37:00
-
Schifferstadt 16:41:00
-
Böhl-Iggelheim 16:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 16:48:00
-
Neustadt-Böbig 16:53:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 16:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 17:08:00
-
Neidenfels 17:11:00
-
Weidenthal 17:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 17:20:00
-
Hochspeyer 17:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 17:31:00
-
Kennelgarten 17:37:00
-
Vogelweh 17:40:00
-
Einsiedlerhof 17:42:00
-
Kindsbach 17:45:00
-
Landstuhl 17:48:00
-
Hauptstuhl 17:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 17:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 18:06:00
Route:
-
Mosbach(Baden)
-
Mosbach West 15:21:00
-
Mosbach-Neckarelz 15:24:00
Route:
-
Busbahnhof, Mosbach
-
Bahnhof Käfertörle, Mosbach 15:28:00
-
Polizei, Mosbach 15:30:00
-
Friedhof, Mosbach 15:31:00
-
Technisches Rathaus, Mosbach 15:32:00
-
Waldstadt Gasthaus, Mosbach 15:35:00
-
Waldstadt Tarunstraße, Mosbach 15:36:00
-
Waldstadt Konrad-Adenauer-Straße, Mosbach 15:37:00
Route:
-
Bahnhof Bleichstraße, Mosbach
-
Telekom, Mosbach 15:26:00
-
Henschelberg, Mosbach 15:26:00
-
Masseldorn Tal, Mosbach 15:26:00
-
Masseldorn Mitte, Mosbach 15:26:00
-
Masseldorn Donauschwabenstraße, Mosbach 15:26:00
-
Masseldorn Böhmerwaldstraße, Mosbach 15:26:00
-
Masseldorn Berg, Mosbach 15:27:00
-
Masseldorn Syrmienstraße, Mosbach 15:27:00
-
Masseldorn Denkmal, Mosbach 15:27:00
-
Masseldorn Sportplatz, Mosbach 15:27:00
-
Nüstenbach Wendeplatte, Mosbach 15:29:00
-
Reichenbuch Kirchenstraße, Mosbach 15:34:00
-
Reichenbuch Schulstraße, Mosbach 15:34:00
-
Lohrbach Flugplatz, Mosbach 15:38:00
-
Lohrbach Panoramaweg, Mosbach 15:39:00
-
Lohrbach Ortsmitte, Mosbach 15:39:00
-
Lohrbach Schule, Mosbach 15:39:00
-
Sattelbach Lohrbacher Straße, Mosbach 15:41:00
-
Sattelbach Löwen, Mosbach 15:42:00
-
Sattelbach Salle, Mosbach 15:42:00
-
Apotheke, Fahrenbach 15:43:00
-
Grüner Baum, Fahrenbach 15:44:00
-
Friedhof, Fahrenbach 15:44:00
-
Trienz Bahnhof, Fahrenbach 15:45:00
-
Trienz Linde, Fahrenbach 15:45:00
-
Robern Hirsch, Fahrenbach 15:46:00
-
Robern Kirche, Fahrenbach 15:46:00
-
Wagenschwend Linde, Limbach (Baden) 15:48:00
-
Strümpfelbrunn Siedlung, Waldbrunn (Odenwald) 15:52:00
-
Strümpfelbrunn Kurgarten, Waldbrunn (Odenwald) 15:53:00
Route:
-
Busbahnhof, Mosbach
-
Bahnhof Gartenweg, Mosbach 15:36:00
Route:
-
Mosbach(Baden)
-
Mosbach West 15:36:00
-
Mosbach-Neckarelz 15:39:00
-
Binau 15:42:00
-
Neckargerach 15:46:00
-
Zwingenberg(Baden) 15:49:00
-
Lindach 15:52:00
-
Eberbach 15:58:00
-
Hirschhorn(Neckar) 16:05:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 16:08:00
-
Neckarsteinach 16:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 16:16:00
-
Neckargemünd 16:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 16:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 16:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 16:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 16:30:00
-
Heidelberg Hbf 16:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:35:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 16:43:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 16:45:00
-
Mannheim Hbf 16:49:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 17:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 17:05:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 17:07:00
-
Limburgerhof 17:10:00
-
Schifferstadt 17:14:00
-
Böhl-Iggelheim 17:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 17:22:00
-
Neustadt-Böbig 17:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 17:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 17:37:00
-
Neidenfels 17:40:00
-
Weidenthal 17:45:00
-
Frankenstein(Pfalz) 17:48:00
-
Hochspeyer 17:53:00
-
Kaiserslautern Hbf 17:59:00