Haltestelle Kaiserstraße in Mönchengladbach
Kaiserstrasse 172,
41061Mönchengladbach
The next departure is direction Am Hommelsbach, Mönchengladbach.
Route:
-
Kaiserstraße, Mönchengladbach
-
Matthiasstraße, Mönchengladbach 16:42:00
-
Eicken Markt, Mönchengladbach 16:43:00
-
Eickener Höhe, Mönchengladbach 16:43:00
-
Konzenstraße, Mönchengladbach 16:44:00
-
Künkelstraße, Mönchengladbach 16:45:00
-
Spielkaulenweg, Mönchengladbach 16:46:00
-
Am Woltershof, Mönchengladbach 16:47:00
-
Ehrenstraße, Mönchengladbach 16:48:00
-
Hoven Kreuz, Mönchengladbach 16:49:00
-
Am Hommelsbach, Mönchengladbach 16:51:00
Route:
-
Kaiserstraße, Mönchengladbach
-
Matthiasstraße, Mönchengladbach 16:58:00
-
Eicken Markt, Mönchengladbach 16:59:00
-
Eickener Höhe, Mönchengladbach 17:00:00
-
Konzenstraße, Mönchengladbach 17:01:00
-
Künkelstraße, Mönchengladbach 17:03:00
-
Spielkaulenweg, Mönchengladbach 17:04:00
-
Am Woltershof, Mönchengladbach 17:05:00
-
Ehrenstraße, Mönchengladbach 17:06:00
-
Bettrath Kirche, Mönchengladbach 17:08:00
-
Dyker Weg, Mönchengladbach 17:09:00
-
Eschenhof, Mönchengladbach 17:10:00
-
Lockhütte, Mönchengladbach 17:11:00
Route:
-
Kaiserstraße, Mönchengladbach
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 3-4, Mönchengladbac 17:05:00
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 1-2, Mönchengladbac 17:05:00
-
Bismarckplatz, Mönchengladbach 17:12:00
-
Fliethstraße, Mönchengladbach 17:14:00
-
Theodor-Heuss-Straße, Mönchengladbach 17:15:00
-
Hermges, Mönchengladbach 17:17:00
-
Brandenberger Straße, Mönchengladbach 17:18:00
-
Hochschule, Mönchengladbach 17:19:00
-
Cecilienstraße, Mönchengladbach 17:20:00
-
Nordstraße, Mönchengladbach 17:22:00
-
Hauptstraße, Mönchengladbach 17:24:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 17:26:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 17:29:00
-
Theater, Mönchengladbach 17:31:00
-
Gasstraße, Mönchengladbach 17:32:00
-
NEW, Mönchengladbach 17:33:00
-
Mülfort, Mönchengladbach 17:34:00
-
Giesenkirchener Straße, Mönchengladbach 17:35:00
-
Kochschulstraße, Mönchengladbach 17:36:00
-
Beller Mühle, Mönchengladbach 17:38:00
-
Odenkirchen Gymnasium, Mönchengladbach 17:39:00
-
Odenkirchen Tiergarten, Mönchengladbach 17:40:00
-
Burgmühle, Mönchengladbach 17:41:00
-
Laurentiuskirche, Mönchengladbach 17:42:00
-
Am Kammerhof, Mönchengladbach 17:43:00
-
Güdderath Schule, Mönchengladbach 17:44:00
-
Güdderath Kreuz, Mönchengladbach 17:44:00
-
Nievelsteinstraße, Mönchengladbach 17:45:00
-
Marie-Juchacz-Straße, Mönchengladbach 17:45:00
-
Marie-Bernays-Ring, Mönchengladbach 17:46:00
-
Hanns-M.-Schleyer-Straße 1, Mönchengladbach 17:47:00
-
Hanns-M.-Schleyer-Straße 2, Mönchengladbach 17:48:00
-
Regiopark 1, Mönchengladbach 17:49:00
-
Regiopark 2, Mönchengladbach 17:50:00
-
Regiopark 3, Mönchengladbach 17:51:00
Route:
-
Kaiserstraße, Mönchengladbach
-
Matthiasstraße, Mönchengladbach 17:12:00
-
Eicken Markt, Mönchengladbach 17:13:00
-
Eickener Höhe, Mönchengladbach 17:13:00
-
Konzenstraße, Mönchengladbach 17:14:00
-
Künkelstraße, Mönchengladbach 17:15:00
-
Spielkaulenweg, Mönchengladbach 17:16:00
-
Am Woltershof, Mönchengladbach 17:17:00
-
Ehrenstraße, Mönchengladbach 17:18:00
-
Hoven Kreuz, Mönchengladbach 17:19:00
-
Am Hommelsbach, Mönchengladbach 17:21:00
Route:
-
Kaiserstraße, Mönchengladbach
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 3-4, Mönchengladbac 17:20:00
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 1-2, Mönchengladbac 17:20:00
-
Galeria Kaufhof, Mönchengladbach 17:27:00
-
Am Minto, Mönchengladbach 17:28:00
-
Museum Abteiberg, Mönchengladbach 17:30:00
-
Alter Markt, Mönchengladbach 17:31:00
-
Grünewald, Mönchengladbach 17:32:00
-
Sternstraße, Mönchengladbach 17:34:00
-
Dülkener Straße, Mönchengladbach 17:35:00
-
Nicodemstraße, Mönchengladbach 17:36:00
-
Hensenweg, Mönchengladbach 17:36:00
-
Ostmarkstraße, Mönchengladbach 17:37:00
-
Stationsweg, Mönchengladbach 17:38:00
-
Poether Weg, Mönchengladbach 17:39:00
-
Venn Kirche, Mönchengladbach 17:40:00
-
Bertolt-Brecht-Platz, Mönchengladbach 17:41:00
-
Reinhold-Schneider-Weg, Mönchengladbach 17:42:00
-
Stefan-Zweig-Weg, Mönchengladbach 17:43:00
-
Thomas-Mann-Straße, Mönchengladbach 17:44:00
-
Bertolt-Brecht-Platz, Mönchengladbach 17:45:00
-
Winkeln Kreuz, Mönchengladbach 17:47:00
Route:
-
Kaiserstraße, Mönchengladbach
-
Matthiasstraße, Mönchengladbach 17:28:00
-
Eicken Markt, Mönchengladbach 17:29:00
-
Eickener Höhe, Mönchengladbach 17:30:00
-
Konzenstraße, Mönchengladbach 17:31:00
-
Künkelstraße, Mönchengladbach 17:33:00
-
Spielkaulenweg, Mönchengladbach 17:34:00
-
Am Woltershof, Mönchengladbach 17:35:00
-
Ehrenstraße, Mönchengladbach 17:36:00
-
Bettrath Kirche, Mönchengladbach 17:38:00
-
Dyker Weg, Mönchengladbach 17:39:00
-
Eschenhof, Mönchengladbach 17:40:00
-
Lockhütte, Mönchengladbach 17:41:00