Haltestelle Steinheim Nord in Memmingen
Heimertinger Straße 47F,
87700Memmingen
The next departure is direction Bahnhof ZOB, Memmingen.
Route:
-
Steinheim Nord, Memmingen
-
Steinheim Egelseer Str., Memmingen 21:38:00
-
Steinheim Mitte, Memmingen 21:39:00
-
Steinheim Süd, Memmingen 21:40:00
-
Amendingen Donau-/Fraunhoferstr., Memmingen 21:41:00
-
Illerpark, Memmingen 21:42:00
-
Fa. Dachser, Memmingen 21:43:00
-
Cineplex, Memmingen 21:44:00
-
Buxheimer Straße/Tankstelle, Memmingen 21:46:00
-
Wagnerstraße, Memmingen 21:47:00
-
Hallenbad, Memmingen 21:48:00
-
Dr.-Berndl-Str., Memmingen 21:49:00
-
Schweizerberg, Memmingen 21:50:00
-
Weinmarkt, Memmingen 21:52:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 21:55:00
Route:
-
Steinheim Nord, Memmingen
-
Steinheim Egelseer Str., Memmingen 22:38:00
-
Steinheim Mitte, Memmingen 22:39:00
-
Steinheim Süd, Memmingen 22:40:00
-
Amendingen Donau-/Fraunhoferstr., Memmingen 22:41:00
-
Illerpark, Memmingen 22:42:00
-
Fa. Dachser, Memmingen 22:43:00
-
Cineplex, Memmingen 22:44:00
-
Buxheimer Straße/Tankstelle, Memmingen 22:46:00
-
Wagnerstraße, Memmingen 22:47:00
-
Hallenbad, Memmingen 22:48:00
-
Dr.-Berndl-Str., Memmingen 22:49:00
-
Schweizerberg, Memmingen 22:50:00
-
Weinmarkt, Memmingen 22:52:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 22:55:00
Route:
-
Steinheim Nord, Memmingen
-
Steinheim Egelseer Str., Memmingen 23:38:00
-
Steinheim Mitte, Memmingen 23:39:00
-
Steinheim Süd, Memmingen 23:40:00
-
Amendingen Donau-/Fraunhoferstr., Memmingen 23:41:00
-
Illerpark, Memmingen 23:42:00
-
Fa. Dachser, Memmingen 23:43:00
-
Cineplex, Memmingen 23:44:00
-
Buxheimer Straße/Tankstelle, Memmingen 23:46:00
-
Wagnerstraße, Memmingen 23:47:00
-
Hallenbad, Memmingen 23:48:00
-
Dr.-Berndl-Str., Memmingen 23:49:00
-
Schweizerberg, Memmingen 23:50:00
-
Weinmarkt, Memmingen 23:52:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 23:55:00
Route:
-
Steinheim Nord, Memmingen
-
Ortsmitte, Heimertingen 09:18:00
-
Rathaus, Fellheim 09:21:00
-
Altenheim, Fellheim 09:22:00
-
Raiffeisenbank, Fellheim 09:22:00
-
Oberdorf/Zehentstadel, Pleß 09:25:00
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß 09:26:00
-
Unterdorf/Riedweg, Pleß 09:27:00
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller 09:32:00
-
Bahnhof, Kellmünz a.d. Iller 09:35:00
Route:
-
Steinheim Nord, Memmingen
-
Ortsmitte, Heimertingen 09:18:00
-
Memminger Straße, Niederrieden 09:21:00
-
Kirche, Niederrieden 09:22:00
-
Weiler, Niederrieden 09:23:00
-
Prielweg, Boos b Memmingen 09:26:00
-
Schule, Boos b Memmingen 09:26:00
-
Bräuhaus, Boos b Memmingen 09:27:00
-
Reichau Unterreichau, Boos b Memmingen 09:29:00
-
Reichau Oberreichau, Boos b Memmingen 09:30:00
-
Huber, Winterrieden 09:32:00
-
Busbahnhof, Babenhausen (Schwaben) 09:35:00
Route:
-
Steinheim Nord, Memmingen
-
Ortsmitte, Heimertingen 13:18:00
-
Rathaus, Fellheim 13:21:00
-
Altenheim, Fellheim 13:22:00
-
Raiffeisenbank, Fellheim 13:22:00
-
Oberdorf/Zehentstadel, Pleß 13:25:00
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß 13:26:00
-
Unterdorf/Riedweg, Pleß 13:27:00
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller 13:32:00
-
Bahnhof, Kellmünz a.d. Iller 13:35:00