Haltestelle Memmelsdorf Rathaus in Memmelsdorf
Meedensdorfer Strasse 5,
96117Memmelsdorf
The next departure is direction Bamberg Bahnhof.
Route:
-
Rathaus, Memmelsdorf
-
Hohes Kreuz, Memmelsdorf 04:55:00
-
Am Tauschenberg, Memmelsdorf 04:56:00
-
Am Mühlbach, Memmelsdorf 04:57:00
-
Seehof Schloß, Memmelsdorf 05:00:00
-
Seehof Fasanerie, Memmelsdorf 05:00:00
-
Lichteneiche Kirche, Memmelsdorf 05:02:00
-
Lichteneiche Stockseestraße, Memmelsdorf 05:03:00
-
Lichteneiche Staatsstr., Memmelsdorf 05:04:00
-
Hans-Morper-Straße, Bamberg 05:06:00
Route:
-
Markt, Memmelsdorf
-
Lichteneiche Staatsstr., Memmelsdorf 05:09:00
-
Hauptsmoorstraße Nord, Bamberg 05:11:00
-
Feldkirchenstraße, Bamberg 05:14:00
-
Bahnhof, Bamberg 05:20:00
Route:
-
Rathaus, Memmelsdorf
-
Hohes Kreuz, Memmelsdorf 05:58:00
-
Am Tauschenberg, Memmelsdorf 05:59:00
-
Am Mühlbach, Memmelsdorf 06:00:00
-
Seehof Schloß, Memmelsdorf 06:03:00
-
Seehof Fasanerie, Memmelsdorf 06:03:00
-
Lichteneiche Kirche, Memmelsdorf 06:05:00
-
Lichteneiche Stockseestraße, Memmelsdorf 06:06:00
-
Lichteneiche Staatsstr., Memmelsdorf 06:07:00
-
Hauptsmoorstraße Nord, Bamberg 06:09:00
-
Breitenau, Bamberg 06:10:00
-
Kirschäckerstraße, Bamberg 06:12:00
-
Feldkirchenstraße, Bamberg 06:14:00
-
Hiltnerstraße, Bamberg 06:14:00
-
Brennerstraße, Bamberg 06:16:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 06:19:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 06:20:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 06:24:00
Route:
-
Markt, Memmelsdorf
-
Lichteneiche Staatsstr., Memmelsdorf 06:08:00
-
Hauptsmoorstraße Nord, Bamberg 06:10:00
-
Feldkirchenstraße, Bamberg 06:13:00
-
Bahnhof, Bamberg 06:19:00
Route:
-
Rathaus, Memmelsdorf
-
Hohes Kreuz, Memmelsdorf 06:16:00
-
Am Tauschenberg, Memmelsdorf 06:17:00
-
Am Mühlbach, Memmelsdorf 06:18:00
-
Seehof Schloß, Memmelsdorf 06:21:00
-
Seehof Fasanerie, Memmelsdorf 06:21:00
-
Lichteneiche Kirche, Memmelsdorf 06:23:00
-
Lichteneiche Stockseestraße, Memmelsdorf 06:24:00
-
Lichteneiche Staatsstr., Memmelsdorf 06:25:00
-
Hauptsmoorstraße Nord, Bamberg 06:27:00
-
Breitenau, Bamberg 06:28:00
-
Kirschäckerstraße, Bamberg 06:30:00
-
Feldkirchenstraße, Bamberg 06:32:00
-
Hiltnerstraße, Bamberg 06:32:00
-
Brennerstraße, Bamberg 06:34:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 06:37:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 06:38:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 06:42:00
Route:
-
Markt, Memmelsdorf
-
Lichteneiche Staatsstr., Memmelsdorf 06:30:00
-
Hauptsmoorstraße Nord, Bamberg 06:32:00
-
Feldkirchenstraße, Bamberg 06:35:00
-
Bahnhof, Bamberg 06:41:00