Haltestelle Wallstadt Ost in Mannheim
Tauberbischofsheimer Strasse 15,
68259Mannheim
The next departure is direction Feudenheim Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Gotenstraße, Mannheim 13:57:00
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim 13:57:00
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 13:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 13:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 14:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 14:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 14:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 14:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 14:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 14:06:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Bahnhof (RNV), Heddesheim 14:11:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Gotenstraße, Mannheim 14:17:00
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim 14:17:00
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 14:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 14:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 14:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 14:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 14:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 14:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 14:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 14:26:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Bahnhof, Mannheim 14:20:00
-
Wallstadt West, Mannheim 14:21:00
-
Vogelstang West, Mannheim 14:23:00
-
Käfertal Im Rott, Mannheim 14:24:00
-
Käfertal Bahnhof (RNV), Mannheim 14:26:00
-
Käfertal Mannheimer Straße, Mannheim 14:27:00
-
Käfertal Süd, Mannheim 14:28:00
-
Exerzierplatz, Mannheim 14:30:00
-
Bonifatiuskirche, Mannheim 14:32:00
-
Lange Rötterstraße, Mannheim 14:33:00
-
Universitätsklinikum, Mannheim 14:34:00
-
Theresienkrankenhaus, Mannheim 14:35:00
-
Nationaltheater, Mannheim 14:36:00
-
Rosengarten, Mannheim 14:38:00
-
Kunsthalle, Mannheim 14:40:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 14:42:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Gotenstraße, Mannheim 14:37:00
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim 14:37:00
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 14:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 14:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 14:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 14:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 14:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 14:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 14:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 14:46:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Bahnhof (RNV), Heddesheim 14:41:00