Haltestelle Wallstadt Ost in Mannheim
Tauberbischofsheimer Strasse 15,
68259Mannheim
The next departure is direction Feudenheim Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Gotenstraße, Mannheim 15:17:00
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim 15:17:00
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 15:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 15:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 15:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 15:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 15:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 15:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 15:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 15:26:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Bahnhof, Mannheim 15:20:00
-
Wallstadt West, Mannheim 15:21:00
-
Vogelstang West, Mannheim 15:23:00
-
Käfertal Im Rott, Mannheim 15:24:00
-
Käfertal Bahnhof (RNV), Mannheim 15:26:00
-
Käfertal Mannheimer Straße, Mannheim 15:27:00
-
Käfertal Süd, Mannheim 15:28:00
-
Exerzierplatz, Mannheim 15:30:00
-
Bonifatiuskirche, Mannheim 15:32:00
-
Lange Rötterstraße, Mannheim 15:33:00
-
Universitätsklinikum, Mannheim 15:34:00
-
Theresienkrankenhaus, Mannheim 15:35:00
-
Nationaltheater, Mannheim 15:36:00
-
Rosengarten, Mannheim 15:38:00
-
Kunsthalle, Mannheim 15:40:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 15:42:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Gotenstraße, Mannheim 15:37:00
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim 15:37:00
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 15:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 15:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 15:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 15:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 15:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 15:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 15:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 15:46:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Bahnhof (RNV), Heddesheim 15:41:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Bahnhof, Mannheim 15:50:00
-
Wallstadt West, Mannheim 15:51:00
-
Vogelstang West, Mannheim 15:53:00
-
Käfertal Im Rott, Mannheim 15:54:00
-
Käfertal Bahnhof (RNV), Mannheim 15:56:00
-
Käfertal Mannheimer Straße, Mannheim 15:57:00
-
Käfertal Süd, Mannheim 15:58:00
-
Exerzierplatz, Mannheim 16:00:00
-
Bonifatiuskirche, Mannheim 16:02:00
-
Lange Rötterstraße, Mannheim 16:03:00
-
Universitätsklinikum, Mannheim 16:04:00
-
Theresienkrankenhaus, Mannheim 16:05:00
-
Nationaltheater, Mannheim 16:06:00
-
Rosengarten, Mannheim 16:08:00
-
Kunsthalle, Mannheim 16:10:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 16:12:00
Route:
-
Wallstadt Ost, Mannheim
-
Wallstadt Gotenstraße, Mannheim 15:57:00
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim 15:57:00
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 15:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 15:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 16:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 16:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 16:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 16:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 16:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 16:06:00