Haltestelle Wallstadt Friedhof in Mannheim
Wertheimer Strasse 32,
68259Mannheim
The next departure is direction Feudenheim Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 10:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 10:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 10:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 10:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 10:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 10:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 10:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 10:26:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 10:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 10:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 10:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 10:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 10:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 10:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 10:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 10:46:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 10:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 10:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 11:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 11:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 11:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 11:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 11:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 11:06:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 11:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 11:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 11:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 11:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 11:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 11:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 11:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 11:26:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 11:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 11:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 11:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 11:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 11:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 11:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 11:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 11:46:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 11:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 11:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 12:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 12:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 12:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 12:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 12:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 12:06:00