Haltestelle Wallstadt Friedhof in Mannheim
Wertheimer Strasse 32,
68259Mannheim
The next departure is direction Feudenheim Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 08:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 08:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 08:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 08:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 08:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 08:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 08:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 08:26:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 08:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 08:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 08:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 08:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 08:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 08:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 08:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 08:46:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 08:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 08:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 09:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 09:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 09:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 09:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 09:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 09:06:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 09:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 09:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 09:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 09:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 09:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 09:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 09:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 09:26:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 09:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 09:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 09:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 09:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 09:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 09:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 09:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 09:46:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 09:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 09:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 10:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 10:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 10:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 10:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 10:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 10:06:00