Haltestelle Wallstadt Friedhof in Mannheim
Wertheimer Strasse 32,
68259Mannheim
The next departure is direction Feudenheim Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 14:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 14:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 14:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 14:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 14:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 14:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 14:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 14:46:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 14:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 14:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 15:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 15:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 15:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 15:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 15:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 15:06:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 15:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 15:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 15:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 15:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 15:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 15:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 15:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 15:26:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 15:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 15:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 15:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 15:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 15:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 15:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 15:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 15:46:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 15:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 15:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 16:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 16:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 16:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 16:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 16:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 16:06:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 16:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 16:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 16:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 16:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 16:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 16:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 16:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 16:26:00