Haltestelle Wallstadt Friedhof in Mannheim
Wertheimer Strasse 32,
68259Mannheim
The next departure is direction Feudenheim Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 18:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 18:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 18:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 18:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 18:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 18:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 18:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 18:26:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 18:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 18:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 18:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 18:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 18:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 18:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 18:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 18:46:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 18:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 18:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 19:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 19:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 19:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 19:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 19:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 19:06:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 19:18:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 19:19:00
-
Wallstadt West, Mannheim 19:20:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 19:21:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 19:22:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 19:23:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 19:24:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 19:26:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 19:38:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 19:39:00
-
Wallstadt West, Mannheim 19:40:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 19:41:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 19:42:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 19:43:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 19:44:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 19:46:00
Route:
-
Wallstadt Friedhof, Mannheim
-
Wallstadt Storchenstraße, Mannheim 09:58:00
-
Wallstadt Kormoranstraße, Mannheim 09:59:00
-
Wallstadt West, Mannheim 10:00:00
-
Wallstadt Amorbacher Straße, Mannheim 10:01:00
-
Wallstadt Mitte, Mannheim 10:02:00
-
Wallstadt Osterburker Straße, Mannheim 10:03:00
-
Feudenheim Feldstraße, Mannheim 10:04:00
-
Feudenheim Endstelle, Mannheim 10:06:00