Haltestelle Sandrain in Mannheim
Assenheimer Strasse ,
68219Mannheim
The next departure is direction Schönau Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Rheinau Sandrain, Mannheim
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 18:20:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 18:21:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 18:23:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 18:24:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 18:26:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 18:27:00
-
Hochschule, Mannheim 18:28:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 18:30:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 18:32:00
-
Tattersall, Mannheim 18:34:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 18:36:00
-
Universität, Mannheim 18:38:00
-
Schloss, Mannheim 18:39:00
-
Paradeplatz, Mannheim 18:41:00
-
Marktplatz, Mannheim 18:42:00
-
Abendakademie, Mannheim 18:44:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 18:46:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 18:47:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 18:49:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 18:50:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 18:51:00
-
Luzenberg, Mannheim 18:53:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 18:55:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 18:57:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 18:59:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 19:00:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 19:01:00
Route:
-
Rheinau Sandrain, Mannheim
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 18:21:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 18:22:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 18:23:00
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 18:24:00
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim 18:26:00
Route:
-
Rheinau Sandrain, Mannheim
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 18:30:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 18:31:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 18:33:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 18:34:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 18:36:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 18:37:00
-
Hochschule, Mannheim 18:38:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 18:40:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 18:42:00
-
Tattersall, Mannheim 18:44:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 18:46:00
-
Universität, Mannheim 18:48:00
-
Schloss, Mannheim 18:49:00
-
Paradeplatz, Mannheim 18:51:00
-
Marktplatz, Mannheim 18:52:00
-
Abendakademie, Mannheim 18:54:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 18:56:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 18:57:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 18:59:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 19:00:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 19:01:00
-
Luzenberg, Mannheim 19:03:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 19:05:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 19:07:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 19:09:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 19:10:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 19:11:00
Route:
-
Rheinau Sandrain, Mannheim
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 18:31:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 18:32:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 18:33:00
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 18:34:00
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim 18:36:00
Route:
-
Rheinau Sandrain, Mannheim
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 18:40:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 18:41:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 18:43:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 18:44:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 18:46:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 18:47:00
-
Hochschule, Mannheim 18:48:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 18:50:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 18:52:00
-
Tattersall, Mannheim 18:54:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 18:56:00
-
Universität, Mannheim 18:58:00
-
Schloss, Mannheim 18:59:00
-
Paradeplatz, Mannheim 19:01:00
-
Marktplatz, Mannheim 19:02:00
-
Abendakademie, Mannheim 19:04:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 19:06:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 19:07:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 19:09:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 19:10:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 19:11:00
-
Luzenberg, Mannheim 19:13:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 19:15:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 19:17:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 19:19:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 19:20:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 19:21:00
Route:
-
Rheinau Sandrain, Mannheim
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 18:41:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 18:42:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 18:43:00
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 18:44:00
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim 18:46:00