Haltestelle Schloßberg in Manching
Am Schlossberg 12,
85077Manching
The next departure is direction Manching Ost.
Route:
-
Schloßberg, Manching
-
Manching Ost 10:02:00
Route:
-
Schloßberg, Manching
-
Zentrum, Manching 10:25:00
-
Lindenstraße, Manching 10:26:00
-
Donaufeld, Manching 10:27:00
-
Niederstimm, Manching 10:28:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 10:30:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 10:31:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 10:32:00
-
Oberstimm B13, Manching 10:34:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 10:36:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 10:38:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 10:40:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 10:41:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 10:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 10:43:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 10:45:00
-
St. Anton, Ingolstadt 10:46:00
-
St. Markus, Ingolstadt 10:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 10:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 10:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 10:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 10:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 10:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 10:57:00
Route:
-
Schloßberg, Manching
-
Manching Ost 11:02:00
Route:
-
Schloßberg, Manching
-
Zentrum, Manching 11:25:00
-
Lindenstraße, Manching 11:26:00
-
Donaufeld, Manching 11:27:00
-
Niederstimm, Manching 11:28:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 11:30:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 11:31:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 11:32:00
-
Oberstimm B13, Manching 11:34:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 11:36:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 11:38:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 11:40:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 11:41:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 11:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 11:43:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 11:45:00
-
St. Anton, Ingolstadt 11:46:00
-
St. Markus, Ingolstadt 11:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 11:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 11:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 11:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 11:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 11:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 11:57:00
Route:
-
Schloßberg, Manching
-
Manching Ost 12:02:00
Route:
-
Schloßberg, Manching
-
Zentrum, Manching 12:25:00
-
Lindenstraße, Manching 12:26:00
-
Donaufeld, Manching 12:27:00
-
Niederstimm, Manching 12:28:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 12:30:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 12:31:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 12:32:00
-
Oberstimm B13, Manching 12:34:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 12:36:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 12:38:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 12:40:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 12:41:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 12:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 12:43:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 12:45:00
-
St. Anton, Ingolstadt 12:46:00
-
St. Markus, Ingolstadt 12:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 12:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 12:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 12:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 12:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 12:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 12:57:00