Haltestelle Schorndorfer Tor in Ludwigsburg
Schorndorfer Strasse 63,
71638Ludwigsburg
The next departure is direction Ludwigsburg (Württ).
Route:
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ)
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 16:04:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 16:06:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 16:07:00
-
Ludwigsburg (Württ) 16:09:00
Route:
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ)
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 16:04:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 16:06:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 16:07:00
-
Ludwigsburg (Württ) 16:09:00
-
Ruhrstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:13:00
-
Friedenstraße 5, Ludwigsburg (Württ) 16:14:00
-
Friedenstraße 52, Ludwigsburg (Württ) 16:15:00
-
Daimlerstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:16:00
-
Steinbeisstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:17:00
-
Pflugfelden Robert-Bosch-Straße, Ludwigsburg (Würt 16:18:00
-
Pflugfelden Möglinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:19:00
-
Pflugfelden Karlsruher Allee, Ludwigsburg (Württ) 16:20:00
-
Pflugfelden Sportplatz, Ludwigsburg (Württ) 16:22:00
-
Pflugfelden Herrschaftsweg, Ludwigsburg (Württ) 16:26:00
-
Pflugfelden Dorfstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:27:00
-
Pflugfelden Robert-Bosch-Straße, Ludwigsburg (Würt 16:29:00
-
Steinbeisstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:30:00
-
Daimlerstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:31:00
-
Friedenstraße 52, Ludwigsburg (Württ) 16:33:00
-
Friedenstraße 5, Ludwigsburg (Württ) 16:34:00
-
Ruhrstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:35:00
-
Ludwigsburg (Württ) 16:38:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 16:41:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 16:43:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 16:44:00
-
Klinikum, Ludwigsburg (Württ) 16:46:00
-
Neuer Friedhof, Ludwigsburg (Württ) 16:47:00
-
Harteneckstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:48:00
-
Mainzer Allee, Ludwigsburg (Württ) 16:50:00
-
Kornbeckstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:50:00
-
Schlösslesfeld, Ludwigsburg (Württ) 16:52:00
Route:
-
Klinikum, Ludwigsburg (Württ)
-
Neuer Friedhof, Ludwigsburg (Württ) 16:07:00
-
Harteneckstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:08:00
-
Mainzer Allee, Ludwigsburg (Württ) 16:10:00
-
Kornbeckstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:10:00
-
Schlösslesfeld, Ludwigsburg (Württ) 16:12:00
Route:
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ)
-
Robert-Koch-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:12:00
-
Auf dem Wasen, Ludwigsburg (Württ) 16:13:00
-
Elisabeth-Kranz-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:14:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:16:00
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:17:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 16:18:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 16:19:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 16:21:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 16:22:00
-
Ludwigsburg (Württ) 16:24:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:28:00
-
Albrechtstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:29:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:30:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 16:31:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 16:32:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:33:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:35:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:37:00
-
Eglosheim Monrepos, Ludwigsburg (Württ) 16:42:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:47:00
-
Eglosheim Straßenäcker, Ludwigsburg (Württ) 16:48:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:50:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:52:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:54:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:56:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 16:57:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 16:58:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:59:00
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ) 17:00:00
-
Ludwigsburg (Württ) 17:04:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 17:07:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 17:09:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 17:10:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 17:11:00
-
Robert-Koch-Straße, Ludwigsburg (Württ) 17:12:00
-
Auf dem Wasen, Ludwigsburg (Württ) 17:13:00
-
Elisabeth-Kranz-Straße, Ludwigsburg (Württ) 17:14:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 17:16:00
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 17:17:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 17:18:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 17:19:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 17:21:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 17:22:00
-
Ludwigsburg (Württ) 17:24:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 17:28:00
-
Albrechtstraße, Ludwigsburg (Württ) 17:29:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 17:30:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 17:31:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 17:32:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 17:33:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 17:35:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 17:37:00
-
Eglosheim Monrepos, Ludwigsburg (Württ) 17:42:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 17:47:00
-
Eglosheim Straßenäcker, Ludwigsburg (Württ) 17:48:00
Route:
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ)
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 16:12:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 16:14:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 16:15:00
-
Ludwigsburg (Württ) 16:17:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:22:00
-
Rundsporthalle, Ludwigsburg (Württ) 16:24:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:25:00
-
Eglosheim Katharinenstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:27:00
-
Eglosheim Tammer Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:29:00
-
Eglosheim Falkenweg, Ludwigsburg (Württ) 16:31:00
Route:
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ)
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:14:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:16:00
-
Oßweil Friesenstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:17:00
-
Oßweil Westfalenstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:18:00
-
Oßweil Hirschstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:20:00
-
Oßweil Wettemarkt, Ludwigsburg (Württ) 16:24:00
-
Oßweil Friesenstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:26:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:27:00
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:29:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 16:31:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 16:32:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 16:34:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 16:35:00
-
Ludwigsburg (Württ) 16:37:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:42:00
-
Rundsporthalle, Ludwigsburg (Württ) 16:44:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:45:00
-
Eglosheim Katharinenstraße, Ludwigsburg (Württ) 16:47:00
-
Eglosheim Tammer Straße, Ludwigsburg (Württ) 16:49:00
-
Eglosheim Falkenweg, Ludwigsburg (Württ) 16:51:00