Haltestelle Reichertshalde in Ludwigsburg
Bottwartalstrasse 12,
71642Ludwigsburg
The next departure is direction Ludwigsburg.
Route:
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ)
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 11:05:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 11:06:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 11:07:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 11:08:00
-
Bahnhof/ZOB, Ludwigsburg (Württ) 11:13:00
Route:
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ)
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:08:00
-
Hoheneck Ludwigsburger Straße, Ludwigsburg (Württ) 11:09:00
-
Hoheneck Ebelstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:11:00
-
Hoheneck Uferstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:12:00
-
Hoheneck Heilbad, Ludwigsburg (Württ) 11:14:00
Route:
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ)
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 11:13:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 11:14:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 11:16:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 11:17:00
-
Ludwigsburg (Württ) 11:19:00
-
Hohenzollernplatz, Ludwigsburg (Württ) 11:23:00
-
Wüstenrot, Ludwigsburg (Württ) 11:25:00
-
Karlshöhe, Ludwigsburg (Württ) 11:27:00
-
Tennisplatz, Ludwigsburg (Württ) 11:28:00
-
Robert-Franck-Allee, Ludwigsburg (Württ) 11:29:00
-
Aldinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 11:30:00
-
Am Sonnenberg, Ludwigsburg (Württ) 11:31:00
-
Theo-Lorch-Werkstätten, Ludwigsburg (Württ) 11:32:00
-
Grünbühl Netzestraße, Ludwigsburg (Württ) 11:33:00
Route:
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ)
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:18:00
-
Hoheneck Ludwigsburger Straße, Ludwigsburg (Württ) 11:19:00
-
Hoheneck Ebelstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:21:00
-
Hoheneck Uferstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:22:00
-
Hoheneck Heilbad, Ludwigsburg (Württ) 11:24:00
Route:
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ)
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 11:23:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 11:24:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 11:26:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 11:27:00
-
Ludwigsburg (Württ) 11:29:00
-
Hohenzollernplatz, Ludwigsburg (Württ) 11:33:00
-
Wüstenrot, Ludwigsburg (Württ) 11:35:00
-
Karlshöhe, Ludwigsburg (Württ) 11:37:00
-
Tennisplatz, Ludwigsburg (Württ) 11:38:00
-
Robert-Franck-Allee, Ludwigsburg (Württ) 11:39:00
-
Aldinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 11:40:00
-
Am Sonnenberg, Ludwigsburg (Württ) 11:41:00
-
Theo-Lorch-Werkstätten, Ludwigsburg (Württ) 11:42:00
-
Grünbühl Netzestraße, Ludwigsburg (Württ) 11:43:00
Route:
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ)
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:28:00
-
Hoheneck Ludwigsburger Straße, Ludwigsburg (Württ) 11:29:00
-
Hoheneck Ebelstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:31:00
-
Hoheneck Uferstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:32:00
-
Hoheneck Heilbad, Ludwigsburg (Württ) 11:34:00