Haltestelle Hoferstraße in Ludwigsburg
Toni-Schumacher-Strasse 6,
71636Ludwigsburg
The next departure is direction Ludwigsburg Bahnhof (Arena).
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Bahnhof (Arena), Ludwigsburg (Württ) 12:01:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Ludwigsburg (Württ) 12:11:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 12:14:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 12:16:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 12:17:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 12:18:00
-
Robert-Koch-Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:19:00
-
Auf dem Wasen, Ludwigsburg (Württ) 12:20:00
-
Elisabeth-Kranz-Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:21:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:22:00
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:24:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 12:26:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 12:27:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 12:29:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 12:30:00
-
Ludwigsburg (Württ) 12:32:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:37:00
-
Albrechtstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:38:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:39:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 12:40:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 12:41:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:42:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:44:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:46:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:48:00
-
Eglosheim Straßenäcker, Ludwigsburg (Württ) 12:49:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Groenerstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:13:00
-
Mann + Hummel, Ludwigsburg (Württ) 12:14:00
-
Osterholz, Ludwigsburg (Württ) 12:15:00
-
Mörikestraße, Ludwigsburg (Württ) 12:16:00
-
Im Waldeck, Asperg 12:17:00
-
Neckarstraße, Asperg 12:19:00
-
Saarstraße, Asperg 12:20:00
-
Bahnhof, Asperg 12:22:00
-
Wilhelmsplatz, Asperg 12:23:00
-
Volksbank, Asperg 12:25:00
-
Stadtmitte, Asperg 12:27:00
-
Möglinger Straße, Asperg 12:28:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Bahnhof (Arena), Ludwigsburg (Württ) 12:16:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Ludwigsburg (Württ) 12:25:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 12:30:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 12:32:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 12:33:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 12:34:00
-
Alter Oßweiler Weg, Ludwigsburg (Württ) 12:35:00
-
Berliner Platz, Ludwigsburg (Württ) 12:36:00
-
Danziger Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:38:00
-
Brünner Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:39:00
-
Neckargröningen Schießtal, Remseck am Neckar 12:45:00
-
Hochberg Adlerplatz, Remseck am Neckar 12:47:00
-
Hochberg Alexandrinenplatz, Remseck am Neckar 12:48:00
-
Hochberg Rotweg, Remseck am Neckar 12:49:00
-
Hochdorf Hochberger Straße, Remseck am Neckar 12:50:00
-
Hochdorf Wilhelmsplatz, Remseck am Neckar 12:51:00
-
Hochdorf Poppenweiler Straße, Remseck am Neckar 12:52:00
-
Poppenweiler Jahnstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:54:00
-
Poppenweiler Friedhof, Ludwigsburg (Württ) 12:55:00
-
Poppenweiler Zehntscheuer, Ludwigsburg (Württ) 12:56:00
-
Poppenweiler Steinheimer Straße, Ludwigsburg (Würt 12:57:00
-
Poppenweiler Burghaldenstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:59:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Ludwigsburg (Württ) 12:31:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 12:34:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 12:36:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 12:37:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 12:38:00
-
Robert-Koch-Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:39:00
-
Auf dem Wasen, Ludwigsburg (Württ) 12:40:00
-
Elisabeth-Kranz-Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:41:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:42:00
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:44:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 12:46:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 12:47:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 12:49:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 12:50:00
-
Ludwigsburg (Württ) 12:52:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 12:57:00
-
Albrechtstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:58:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 12:59:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 13:00:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 13:01:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 13:02:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:04:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:06:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:08:00
-
Eglosheim Straßenäcker, Ludwigsburg (Württ) 13:09:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:17:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:19:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:21:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 13:23:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 13:24:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 13:25:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 13:26:00
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ) 13:27:00
-
Ludwigsburg (Württ) 13:31:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 13:34:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 13:36:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 13:37:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 13:38:00
-
Robert-Koch-Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:39:00
-
Auf dem Wasen, Ludwigsburg (Württ) 13:40:00
-
Elisabeth-Kranz-Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:41:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 13:42:00
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 13:44:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 13:46:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 13:47:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 13:49:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 13:50:00
-
Ludwigsburg (Württ) 13:52:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 13:57:00
-
Albrechtstraße, Ludwigsburg (Württ) 13:58:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 13:59:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 14:00:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 14:01:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 14:02:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 14:04:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 14:06:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 14:08:00
-
Eglosheim Straßenäcker, Ludwigsburg (Württ) 14:09:00