Haltestelle Bottwartalstraße in Ludwigsburg
Bottwartalstrasse 70,
71642Ludwigsburg
The next departure is direction Ludwigsburg.
Route:
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ) 19:48:00
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 19:49:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 19:50:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 19:51:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 19:52:00
-
Bahnhof/ZOB, Ludwigsburg (Württ) 19:55:00
Route:
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Hoheneck Ludwigsburger Straße, Ludwigsburg (Württ) 19:49:00
-
Hoheneck Ebelstraße, Ludwigsburg (Württ) 19:51:00
-
Hoheneck Uferstraße, Ludwigsburg (Württ) 19:52:00
-
Hoheneck Heilbad, Ludwigsburg (Württ) 19:54:00
Route:
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ) 19:52:00
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 19:53:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 19:54:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 19:56:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 19:57:00
-
Ludwigsburg (Württ) 19:59:00
-
Hohenzollernplatz, Ludwigsburg (Württ) 20:03:00
-
Wüstenrot, Ludwigsburg (Württ) 20:05:00
-
Karlshöhe, Ludwigsburg (Württ) 20:07:00
-
Tennisplatz, Ludwigsburg (Württ) 20:08:00
-
Robert-Franck-Allee, Ludwigsburg (Württ) 20:09:00
-
Aldinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 20:10:00
-
Am Sonnenberg, Ludwigsburg (Württ) 20:11:00
-
Theo-Lorch-Werkstätten, Ludwigsburg (Württ) 20:12:00
-
Grünbühl Netzestraße, Ludwigsburg (Württ) 20:13:00
Route:
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Hoheneck Beihinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 19:56:00
-
Harteneckstraße, Freiberg am Neckar 19:59:00
-
Stuttgarter Straße, Freiberg am Neckar 20:00:00
-
Bahnhof, Freiberg am Neckar 20:02:00
-
Geisinger Dorfplatz, Freiberg am Neckar 20:09:00
-
Mönchsbergstraße, Freiberg am Neckar 20:10:00
-
Großingersheim Bietigheimer Straße, Ingersheim 20:14:00
-
Großingersheim Ortsmitte, Ingersheim 20:15:00
-
Großingersheim Fischerwörth, Ingersheim 20:16:00
-
Am Friedhof, Pleidelsheim 20:17:00
-
Hauptstraße, Pleidelsheim 20:18:00
-
Wiegehalle, Pleidelsheim 20:20:00
-
SÜWAG, Pleidelsheim 20:21:00
-
Höpfigheim Endwiesenstraße, Steinheim an der Murr 20:23:00
-
Höpfigheim Hauptstraße, Steinheim an der Murr 20:24:00
-
Höpfigheim Talstraße, Steinheim an der Murr 20:25:00
-
Höpfigheim Obere Seewiesen, Steinheim an der Murr 20:28:00
Route:
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Hoheneck Ludwigsburger Straße, Ludwigsburg (Württ) 19:59:00
-
Hoheneck Ebelstraße, Ludwigsburg (Württ) 20:01:00
-
Hoheneck Uferstraße, Ludwigsburg (Württ) 20:02:00
-
Hoheneck Heilbad, Ludwigsburg (Württ) 20:04:00
Route:
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ) 20:02:00
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 20:03:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 20:04:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 20:06:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 20:07:00
-
Ludwigsburg (Württ) 20:09:00
-
Hohenzollernplatz, Ludwigsburg (Württ) 20:13:00
-
Wüstenrot, Ludwigsburg (Württ) 20:15:00
-
Karlshöhe, Ludwigsburg (Württ) 20:17:00
-
Tennisplatz, Ludwigsburg (Württ) 20:18:00
-
Robert-Franck-Allee, Ludwigsburg (Württ) 20:19:00
-
Aldinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 20:20:00
-
Am Sonnenberg, Ludwigsburg (Württ) 20:21:00
-
Theo-Lorch-Werkstätten, Ludwigsburg (Württ) 20:22:00
-
Grünbühl Netzestraße, Ludwigsburg (Württ) 20:23:00