Haltestelle Wurzacher Str. in Leutkirch im Allgäu
Nadlerstrasse ,
88299Leutkirch im Allgäu
The next departure is direction Salvatorkolleg, Bad Wurzach.
Route:
-
Wurzacher Str., Leutkirch im Allgäu
-
Haid, Leutkirch im Allgäu 12:45:00
-
Reichenhofen, Leutkirch im Allgäu 12:47:00
-
Diepoldshofen, Leutkirch im Allgäu 12:50:00
-
Rimmeldingen, Leutkirch im Allgäu 12:52:00
-
Bad Wurzach Abzw. Arnach, Leutkirch im Allgäu 12:53:00
-
Arnach Ortsmitte, Bad Wurzach 12:56:00
-
Arnach Paradies, Bad Wurzach 12:58:00
-
Brugg Kapelle, Bad Wurzach 12:59:00
-
Truschwende B465, Bad Wurzach 13:01:00
-
Ravensburger Str., Bad Wurzach 13:04:00
-
Salvatorkolleg, Bad Wurzach 13:05:00
Route:
-
Wurzacher Str., Leutkirch im Allgäu
-
Bahnhof, Leutkirch im Allgäu 13:19:00
Route:
-
Wurzacher Str., Leutkirch im Allgäu
-
Danziger Straße, Leutkirch im Allgäu 13:24:00
-
Schlesische Straße, Leutkirch im Allgäu 13:25:00
-
Steinbeisstr. myonic, Leutkirch im Allgäu 13:28:00
-
Säntisstraße, Leutkirch im Allgäu 13:29:00
-
Schulen Ringweg, Leutkirch im Allgäu 13:30:00
-
Festhalle, Leutkirch im Allgäu 13:31:00
-
Salzstadel, Leutkirch im Allgäu 13:33:00
-
Bahnhof, Leutkirch im Allgäu 13:35:00
-
Löwenzentrum, Leutkirch im Allgäu 13:38:00
-
Ottmannshofer Str., Leutkirch im Allgäu 13:39:00
-
Kreishaus, Leutkirch im Allgäu 13:40:00
-
Albrecht-Dürer-Str., Leutkirch im Allgäu 13:41:00
-
Holbeinstraße Wendeplatte, Leutkirch im Allgäu 13:42:00
-
Kreishaus, Leutkirch im Allgäu 13:45:00
-
Goethestr/KiGarten, Leutkirch im Allgäu 13:46:00
-
Goethe-/Uhlandstr., Leutkirch im Allgäu 13:47:00
-
Adalbert-Stifter-Str., Leutkirch im Allgäu 13:49:00
-
Memminger Str., Leutkirch im Allgäu 13:50:00
-
Löwenzentrum, Leutkirch im Allgäu 13:51:00
Route:
-
Wurzacher Str., Leutkirch im Allgäu
-
Haid, Leutkirch im Allgäu 13:45:00
-
Reichenhofen, Leutkirch im Allgäu 13:47:00
-
Diepoldshofen, Leutkirch im Allgäu 13:50:00
-
Rimmeldingen, Leutkirch im Allgäu 13:52:00
-
Bad Wurzach Abzw. Arnach, Leutkirch im Allgäu 13:53:00
-
Arnach Ortsmitte, Bad Wurzach 13:56:00
-
Arnach Paradies, Bad Wurzach 13:58:00
-
Brugg Kapelle, Bad Wurzach 13:59:00
-
Truschwende B465, Bad Wurzach 14:01:00
-
Ravensburger Str., Bad Wurzach 14:04:00
-
Salvatorkolleg, Bad Wurzach 14:05:00
-
Grundschule, Bad Wurzach 14:09:00
Route:
-
Wurzacher Str., Leutkirch im Allgäu
-
Bahnhof, Leutkirch im Allgäu 14:19:00
Route:
-
Wurzacher Str., Leutkirch im Allgäu
-
Haid, Leutkirch im Allgäu 14:45:00
-
Reichenhofen, Leutkirch im Allgäu 14:47:00
-
Diepoldshofen, Leutkirch im Allgäu 14:50:00
-
Rimmeldingen, Leutkirch im Allgäu 14:52:00
-
Bad Wurzach Abzw. Arnach, Leutkirch im Allgäu 14:53:00
-
Arnach Ortsmitte, Bad Wurzach 14:56:00
-
Arnach Paradies, Bad Wurzach 14:58:00
-
Brugg Kapelle, Bad Wurzach 14:59:00
-
Truschwende B465, Bad Wurzach 15:01:00
-
Ravensburger Str., Bad Wurzach 15:04:00
-
Salvatorkolleg, Bad Wurzach 15:05:00