Haltestelle Frauenkreuz in Leonberg (Landkreis Böblingen)
L1188 ,
71229Leonberg (Landkreis Böblingen)
The next departure is direction Leonberg Bf.
Route:
-
Frauenkreuz, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Büsnauer Straße 41, Leonberg (Württ) 12:53:00
-
Warmbronn Ortsmitte, Leonberg (Württ) 12:55:00
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ) 12:56:00
-
Warmbronn Lauerhalde, Leonberg (Württ) 12:57:00
-
Eltingen Schopfloch, Leonberg (Württ) 13:01:00
-
Eltingen Niederhofen, Leonberg (Württ) 13:02:00
-
Eltingen Gebersheimer-/Roseggerstraße, Leonberg (W 13:03:00
-
Eltingen Brennerstraße, Leonberg (Württ) 13:05:00
-
Eltingen Leo-Center, Leonberg (Württ) 13:07:00
-
Albert-Schweitzer-Gymnasium, Leonberg (Württ) 13:08:00
-
Römerstraße, Leonberg (Württ) 13:10:00
-
Bahnhof, Leonberg (Württ) 13:12:00
Route:
-
Frauenkreuz, Leonberg (Württ)
-
Rotbühl, Sindelfingen 13:15:00
-
ZOB, Sindelfingen 13:20:00
-
Bahnhof, Sindelfingen 13:21:00
-
IKEA, Sindelfingen 13:22:00
-
Böblingen 13:27:00
Route:
-
Frauenkreuz, Leonberg (Württ)
-
Am Schattwald, Stuttgart 13:29:00
-
Max-Planck-Institute, Stuttgart 13:30:00
-
Lauchhau, Stuttgart 13:32:00
-
Nobelstraße, Stuttgart 13:33:00
-
Schranne, Stuttgart 13:34:00
-
Universität, Stuttgart 13:36:00
Route:
-
Frauenkreuz, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Büsnauer Straße 41, Leonberg (Württ) 13:52:00
-
Warmbronn Ortsmitte, Leonberg (Württ) 13:54:00
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ) 13:55:00
-
Warmbronn Lauerhalde, Leonberg (Württ) 13:56:00
-
Post, Renningen 14:02:00
-
Bahnhof, Renningen 14:05:00
Route:
-
Frauenkreuz, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Büsnauer Straße 41, Leonberg (Württ) 13:53:00
-
Warmbronn Ortsmitte, Leonberg (Württ) 13:55:00
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ) 13:56:00
-
Warmbronn Lauerhalde, Leonberg (Württ) 13:57:00
-
Eltingen Schopfloch, Leonberg (Württ) 14:01:00
-
Eltingen Niederhofen, Leonberg (Württ) 14:02:00
-
Eltingen Gebersheimer-/Roseggerstraße, Leonberg (W 14:03:00
-
Eltingen Brennerstraße, Leonberg (Württ) 14:05:00
-
Eltingen Leo-Center, Leonberg (Württ) 14:07:00
-
Albert-Schweitzer-Gymnasium, Leonberg (Württ) 14:08:00
-
Römerstraße, Leonberg (Württ) 14:10:00
-
Bahnhof, Leonberg (Württ) 14:12:00
Route:
-
Frauenkreuz, Leonberg (Württ)
-
Rotbühl, Sindelfingen 15:15:00
-
ZOB, Sindelfingen 15:20:00
-
Bahnhof, Sindelfingen 15:21:00
-
IKEA, Sindelfingen 15:22:00
-
Böblingen 15:27:00