Haltestelle Jurastraße in Lenting
Antoniusweg ,
85101Lenting
The next departure is direction ZOB, Ingolstadt.
Route:
-
Jurastraße, Lenting
-
Beethovenstraße, Lenting 18:10:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 18:11:00
-
Alte Landstraße, Lenting 18:12:00
-
Hofmark, Lenting 18:14:00
-
Blockhaus, Lenting 18:15:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 18:16:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 18:16:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 18:17:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 18:18:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 18:21:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 18:22:00
-
ZOB, Ingolstadt 18:27:00
Route:
-
Jurastraße, Lenting
-
Kapellenweg, Hepberg 18:16:00
-
Schulstraße, Hepberg 18:17:00
-
Römerstraße, Hepberg 18:19:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:22:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:23:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:24:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:26:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 18:27:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 18:28:00
Route:
-
Jurastraße, Lenting
-
Jurastraße, Lenting 18:27:00
Route:
-
Jurastraße, Lenting
-
Beethovenstraße, Lenting 18:30:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 18:31:00
-
Alte Landstraße, Lenting 18:32:00
-
Hofmark, Lenting 18:34:00
-
Blockhaus, Lenting 18:35:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 18:36:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 18:37:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 18:38:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 18:39:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 18:39:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 18:40:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 18:41:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 18:42:00
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 18:44:00
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt 18:46:00
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 18:47:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 18:49:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 18:52:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 18:54:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 18:57:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 19:02:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 19:03:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 19:05:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 19:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 19:08:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 19:10:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 19:12:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 19:13:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 19:14:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 19:15:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 19:16:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 19:17:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 19:18:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 19:18:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 19:19:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 19:21:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 19:22:00
-
Plunder, Ingolstadt 19:24:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 19:25:00
Route:
-
Jurastraße, Lenting
-
Kapellenweg, Hepberg 18:49:00
-
Schulstraße, Hepberg 18:50:00
-
Römerstraße, Hepberg 18:51:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:53:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:55:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:56:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:57:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:58:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 19:00:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 19:02:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 19:03:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 19:05:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 19:08:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 19:10:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 19:11:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 19:13:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 19:14:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 19:17:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 19:20:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 19:22:00
-
Dörndorf Kirchstraße, Denkendorf (Oberbayern) 19:26:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 19:27:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 19:30:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 19:31:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 19:33:00
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 19:34:00
-
ZOB/Realschule, Beilngries 19:38:00
-
Ringstr., Beilngries 19:40:00
Route:
-
Jurastraße, Lenting
-
Beethovenstraße, Lenting 19:13:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 19:14:00
-
Alte Landstraße, Lenting 19:15:00
-
Hofmark, Lenting 19:17:00
-
Blockhaus, Lenting 19:18:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 19:19:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 19:19:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 19:20:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 19:21:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 19:23:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 19:24:00
-
ZOB, Ingolstadt 19:28:00